Měníme se na ČSOB Stavební spořitelnu, Liška zůstává

K 11. březnu 2021 měníme svůj název z ČMSS na ČSOB Stavební spořitelnu. Fakticky tím završíme spojení se skupinou ČSOB. Maskot - Liška nám zůstává, změníme tedy pouze název, logo a podobu našich poradenských míst.

V následujících měsících budou naše kampaně i další marketingové aktivity doprovázet obě značky – ČMSS i ČSOB Stavební spořitelna. Setkávat se tak budete se stávajícím i novým logem, která bude zároveň doprovázet nový slogan: „Měníme se. Ještě více výhod pro vás“.

ČSOB Stavební spořitelna

Pro Vás jako klienty se nic nemění. Všechny klientské spořicí i úvěrové smlouvy zůstávají v platnosti, jako klient nemusíte podnikat žádné kroky a stále se můžete obracet na svého finančního poradce. I všechny kontakty zůstávají v platnosti - infolinka, kontaktní e-mail i kontakty na poradce.

Díky našemu spojení s ČSOB naleznete nyní všechny služby spojené s bydlením pod jednou střechou. Skupina ČSOB je nejsilnějším poskytovatelem úvěrů na bydlení v České republice, naším přejmenováním dále posilujeme naši spolupráci s ČSOB, Hypoteční bankou i ČSOB Pojišťovnou.

Nejčastější otázky

Musím jako klient něco řešit?

Ne, změna názvu nemá na klienty žádný dopad. Veškeré smlouvy, ať už spořicí nebo úvěrové, zůstávají nadále v platnosti a nemusejí být podepisovány či jakkoli upravovány. Veškerá práva a povinnosti ČMSS přecházejí na ČSOB Stavební spořitelnu. Nadále se o vás bude starat váš stávající poradce.

Budou se tedy měnit obchodní místa ČMSS do designu ČSOB?

Ano, obchodní místa ČMSS „zmodrají“ – budou využívat nový název, nové logo „s plavcem“ i korporátní barvy ČSOB. Se změnou designu počítáme v roce 2021.

Jaký bude osud maskota ČMSS, Lišky?

Liška je již od 90. let vnímána jako symbol stavebního spoření v ČR. Klienti často nemluví o ČMSS, ale o Lišce. Proto počítáme s tím, že symbol Lišky bude s nově přejmenovanou ČSOB Stavební spořitelnou dále úzce spojen.

Proč se mění zavedený název ČMSS?

ČMSS je od roku 2019 100% dceřinou společností ČSOB. Touto změnou chceme integraci v rámci skupiny dokončit, chceme dát jasně najevo, že ČMSS je plnohodnotnou součástí skupiny. Přejmenování umožní lepší identifikaci a vnímání propojení ČMSS a ČSOB. Naši klienti mohou získat vše potřebné pod jednou střechou a jednou souhrnnou značkou ČSOB.

Kdy k přejmenování dojde?

ČMSS bude přejmenována na ČSOB Stavební spořitelnu s účinností od 11. března 2021.