O ČMSS

Českomoravská stavební spořitelna, a.s., ve zkratce ČMSS, známá jako Liška. Největší stavební spořitelna v České republice. Od roku 1993 více než 7,6 milionu uzavřených smluv o stavebním spoření a přes milion poskytnutých úvěrů na bydlení. Téměř 2000 renomovaných obchodních zástupců.

Společenská odpovědnost ČMSS

Zobrazit
Srdcerváči

ČMSS, společensky odpovědná firmaI bez ruky může být člověk vítěz. Nový Srdcerváč se představuje. 

Ve finiši čtvrtého ročníku projektu Nadačního fondu pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením (NFOZP) Srdcerváči se k pětici letošních Srdcerváčů připojuje šestý. Nejen proto, že se ČMSS stává od 6. 12. 2016 hlavním partnerem projektu, ale především proto, že místopředseda představenstva stavební spořitelny skutečným Srdcerváčem je. Přes svůj handicap uspěl nejen v byznysu, ale také ve vrcholovém sportu.

www.srdcervaci.cz

­ 

Byznys pro společnost

ČMSS, společensky odpovědná firmaNaše firma je od 1. září 2014 členem platformy Byznys pro společnost, největší odborné organizace zaměřené na šíření principů CSR (Corporate social responsibility - společenská odpovědnost) a udržitelné podnikání v České republice. Byznys pro společnost sdružuje odpovědné firmy, které jsou při svém podnikání citlivé ke svému okolí a ve svém řízení zahrnují přístupy respektující potřeby společnosti, zaměstnanců, zákazníků a šetrnost vůči životnímu prostředí. Členové platformy věří, že tento přístup k podnikání dlouhodobě přispívá i k jejich prosperitě a úspěchu.

Členské firmy uplatňují ve svém podnikání principy udržitelnosti a společenské odpovědnosti. Tyto zásady zahrnují etický přístup v řízení firem, respekt k potřebám společnosti, zaměstnanců, zákazníků, partnerů a šetrnost vůči životnímu prostředí.

Platforma vytváří prostor pro spolupráci firem, sdílení zkušeností a pomáhá zavádět profesionální nástroje pro udržitelné podnikání.

Českomoravská stavební spořitelna podporuje potřebné a správné věci, cítí svoji společenskou odpovědnost a snaží se pomáhat v různých projektech. Pomáhá postiženým osobám, dětem, nemohoucím, seniorům i nemocným.

ČMSS připravuje různé dobrovolnické akce, které přispívají ke zlepšení životního prostředí, stavu společnosti či pomáhají jednotlivcům.

Akce jsou zcela dobrovolné a mezi zaměstnanci mívají velký ohlas.

www.byznysprospolecnost.cz

Akcionáři ČMSS

Zobrazit
Československá obchodní banka, a. s. (ČSOB)

ČSOB působí jako univerzální banka. Byla založena v roce 1964. Privatizována byla v roce 1999. Majoritním vlastníkem a od roku 2007 jediným akcionářem je belgická KBC Bank.

Skupina ČSOB je vedoucím hráčem na trhu finančních služeb v České republice. Díky kombinaci značek ČSOB, Era, Poštovní spořitelna, Hypoteční banka a ČMSS zaujímá Skupina ČSOB silné pozice ve všech segmentech finančního trhu.

ČSOB je majoritním vlastníkem akcií Českomoravské stavební spořitelny (55 %).

www.csob.cz

BausparkasseSchwäbischHall AG (BSH)

BausparkasseSchwäbischHall je největší stavební spořitelnou v Německu. Byla založena v roce 1931 v Kolíně nad Rýnem. Více než každá čtvrtá nová smlouva o stavebním spoření je uzavřena právě u BSH.

SchwäbischHall je vlastněná bankovní skupinou Volksbanken a Raiffeisenbanken a je pevně zakotvena ve svazu družstevních bank FinanzVerbund. Společně s 1230 družstevními záložnami poskytuje skupina SchwäbischHall klientům programy pro zajištění na budoucnost, pro pořízení a modernizaci vlastního bydlení, jakož i pro financování bydlení z vlastních zdrojů. Kvalifikované poradenství a klientský servis zajišťuje 4000 finančních poradců.

BausparkasseSchwäbischHall vlastní 45 % akcií ČMSS.

www.schwaebisch-hall.de

Skupina ČSOB

Zobrazit

Českomoravská stavební spořitelna, a.s., je členem Skupiny ČSOB. Skupina ČSOB je vedoucím hráčem na trhu finančních služeb v České republice. Díky kombinaci značek ČSOB, Era, Poštovní spořitelna, Hypoteční banka a ČMSS zaujímá Skupina ČSOB silné pozice ve všech segmentech finančního trhu.

ČSOB

ČSOB je univerzální banka poskytující individuální řešení finančních potřeb pro občany, podnikatele, malé a střední podniky, družstva, municipality, neziskovky, korporace i instituce. Nabízí moderní bankovní služby, zahrnující dostupné půjčky a hypotéky, rozsáhlé možnosti spoření a investování i pohodlné on-line bankovnictví.

www.csob.cz

ČSOB Pojišťovna

ČSOB Pojišťovna je univerzální pojišťovna nabízející celou řadu životních i neživotních pojištění pro fyzické i právnické osoby - od pojištění vozidel, životní a úrazové pojištění, po speciální produkty pokrývající potřeby firem. Objemem předepsaného pojistného se řadí na 4. místo mezi všemi pojišťovnami českého trhu. Záruku stability a komplexnosti služeb poskytuje její členství ve finanční skupině ČSOB.

www.csobpoj.cz

Vybrané služby:

ČSOB Leasing

ČSOB Leasing je univerzální leasingová společnost, která si na trhu již od roku 2001 trvale udržuje první místo mezi leasingovými společnostmi. Prostřednictvím sítě poboček poskytuje finanční služby všem podnikatelským subjektům i fyzickým osobám, nepodnikatelům, v oblasti financování osobních, užitkových a nákladních automobilů, strojů, zařízení, technologií, investičních celků a výpočetní techniky. ČSOB Leasing je držitelem certifikátu jakosti dle normy ISO 9001:2000.

www.csobleasing.cz

Hypoteční banka

Moderní, vstřícná a stabilní banka zaměřená na poskytování hypotečních produktů v oblasti financování nemovitostí určených k bydlení. Díky specializaci přistupuje ke klientům individuálně, nabízí jim řešení šité na míru a poskytuje profesionální poradenství. Hypotéka od Hypoteční banky pomohla již více než 120 tisícům klientů k novému domovu.

www.hypotecnibanka.cz

Era Poštovní spořitelna

Produkty a služby Poštovní spořitelny, nabízené nejširší sítí obchodních míst, využívá už více než dva milióny klientů. Společnými hodnotami finančních služeb nově zastřešených značkou ERA jsou jednoduchost, otevřenost a vstřícnost. Ten správný účet, spoření nebo půjčku si v našich produktech vyberete, ať už jste fyzická osoba nebo podnikatel. Specializujeme se rovněž na nabídku služeb pro specifické subjekty municipální sféry, bytová družstva či neziskový sektor.

www.erasvet.cz

ČSOB Penzijní společnost

Penzijní připojištění - jednoduchým způsobem si můžete zajistit dodatečný zdroj příjmů na období důchodu, který vám pomůže vyrovnat a udržet si životní úroveň. Je založen na pravidelných měsíčních, čtvrtletních či ročních úložkách, ke kterým dostanete státní příspěvek.

www.csob-penze.cz

Patria finance

Skupina Patria zahrnuje tři společnosti. Společnost Patria Finance, která zprostředkovává pro individuální investory obchody s cennými papíry na všech hlavních trzích v Evropě a severní Americe. Společnost Patria Finance zajišťuje obchodování s akciemi pro institucionální klienty a patří mezi největší obchodníky s akciemi v ČR a střední Evropě. Společnost Patria Online poskytuje služby a zpravodajství na ekonomickém a finančním portálu www.patria.cz. Poslední ze společností je Patria Corporate Finance, jenž patří mezi nejlepší poradce v oblasti akvizic a divestic společností, mimo jiné se podílí na primárních emisích cenných papírů.

www.patria.cz


Top-Pojištění.cz s.r.o.
Společnost Top-Pojištění.cz, založená v roce 2005 pod názvem Pojištění online s.r.o. je největším prodejcem cestovního pojištění na českém online trhu. Dále nabízí porovnání nabídek pojištění online, konkrétně povinného ručení, havarijního pojištění a v neposlední řadě také pojištění domácnosti. Dynamicky rozvíjející se makléřská společnost je součástí bankovní skupiny ČSOB od roku 2016.


Vybrané služby:


Představenstvo ČMSS

Ing. Vladimír Staňura

předseda představenstva
Lidské zdroje, Právní, Compliance,
Informační technologie, Kancelář banky a Komunikace

- Interní audit

Jochen Maier

Jochen Maier

místopředseda představenstva
Marketing, Odbyt

Petr Hlaváč

Petr Hlaváč

člen představenstva
Finance, Řízení rizik, Hospodářská správa, Zpracování produktů

Dozorčí rada

Předseda dozorčí rady Reinhard Klein
Bausparkasse Schwäbisch Hall AG
Místopředseda dozorčí rady Ing. Jan Sadil
Československá obchodní banka, a.s.
Členové Dr. Thomas Hamann
Bausparkasse Schwäbisch Hall AG
Ing. Jiří Vévoda, M.A.
Československá obchodní banka, a.s.

Výbor pro audit

Prof. Dr. Thomas Caduff (*4. 2. 1952)

An der Hammerhalde 34, D-78050 Villingen-Schwenningen

Den vzniku členství: 7. 11. 2017

Nezávislý člen - Předseda

Ing. Pavel Závitkovský (*19. 7. 1955)

Hyacintová 3266/9, 106 00  Praha 10

Den vzniku členství: 2. 2. 2016

Nezávislý člen - Místopředseda

doc. RNDr. Petr Budinský, CSc. (*8. 5. 1960)

Jugoslávských partyzánů 1088/7, 160 00  Praha 6

Den vzniku členství: 2. 2. 2016

Nezávislý člen

Dr. Thomas Hartmut Hamann (*10. 10. 1956)

Tränkbächle 2, D-74632 Neuenstein, Německo

Den vzniku členství: 2. 7. 2002

Člen

Bausparkasse Schwäbisch Hall AG

Ing. Tomáš Kořínek (*10. 6. 1967)

Do Polí 463, 252 44  Psáry

Den vzniku členství: 2. 2. 2016

Člen

Československá obchodní banka, a.s

CMSS-spokojenost-stranka

There was an error on your page. Please correct any required fields and submit again. Go to the first error
Page One
1. Nalezli jste na této stránce informace, které jste hledali?
Slouží pouze pro připomínky k webovým stránkám. Otázky vám rádi zodpovíme na tel. 225 225 225 nebo na info@cmss.cz.
Děkujeme za vaše dotazy a připomínky.