Liška: 15 let úspěchů na českém trhu

ČMSS SPOLUFINANCUJE TÉMĚŘ KAŽDÝ 4. DŮM ČI BYT

Českomoravská stavební spořitelna je největším poskytovatelem úvěrů do bydlení v České republice. ČMSS od počátku své činnosti poskytla více než 174 miliard Kč v úvěrech na bydlení! Téměř každý čtvrtý dům či byt byl spolufinancován úvěrem od ČMSS. Liška přispěla k výstavbě celkem 105 947 bytů, tj. cca 27 % všech dokončených bytů.

KAŽDÝ PÁTÝ OBČAN ČR JE KLIENTEM ČMSS

Téměř každý pátý občan České republiky je klientem Českomoravské stavební spořitelny. Již v roce 2005 ČMSS přivítala dvoumiliontého klienta. Od září 1993 do srpna 2008 Liška uzavřela 5,5 milionu smluv o stavebním spoření s celkovou cílovou částkou 1049,4 miliardy korun.

ČMSS JE DRUHÝM NEJVĚTŠÍM POSKYTOVATELEM PENZIJNÍHO PŘIPOJIŠTĚNÍ

V roce 2004 rozšířila ČMSS svou nabídku o penzijní připojištění a v současnosti je druhým největším zprostředkovatelem penzijního připojištění. Později pak Liška přidala další produkty do svého portfolia jako jsou podílové fondy, rizikové životní pojištění, spotřebitelské úvěry a běžný účet.

NEJVÝKONNĚJŠÍ OBCHODNÍ SÍTĚ V ČESKÉ REPUBLICE

Více než 2700 finančních poradců, obchodní sítě ČSOB, pobočky České pošty a další kooperační partneři tvoří nejvýkonnější obchodní síť v České republice. ČMSS se tak stala mobilní, dostupnou bankou pro uspokojení individuálních potřeb všech svých klientů.

LIŠKA - SYMBOL STAVEBNÍHO SPOŘENÍ

Symbol Českomoravské stavební spořitelny - Liška se stal synonymem stavebního spoření. Lišku zná devět Čechů z deseti, stala se nejznámější značkou ve finanční branži.

Liška touto cestou děkuje všem svým klientům za jejich přízeň a těší se na budoucí spolupráci.

CMSS-spokojenost-stranka

There was an error on your page. Please correct any required fields and submit again. Go to the first error
Page One
1. Nalezli jste na této stránce informace, které jste hledali?
Slouží pouze pro připomínky k webovým stránkám. Otázky vám rádi zodpovíme na tel. 225 225 225 nebo na info@cmss.cz.
Děkujeme za vaše dotazy a připomínky.