Liška: 15 let úspěchů na českém trhu

ČMSS SPOLUFINANCUJE TÉMĚŘ KAŽDÝ 4. DŮM ČI BYT

Českomoravská stavební spořitelna je největším poskytovatelem úvěrů do bydlení v České republice. ČMSS od počátku své činnosti poskytla více než 174 miliard Kč v úvěrech na bydlení! Téměř každý čtvrtý dům či byt byl spolufinancován úvěrem od ČMSS. Liška přispěla k výstavbě celkem 105 947 bytů, tj. cca 27 % všech dokončených bytů.

KAŽDÝ PÁTÝ OBČAN ČR JE KLIENTEM ČMSS

Téměř každý pátý občan České republiky je klientem Českomoravské stavební spořitelny. Již v roce 2005 ČMSS přivítala dvoumiliontého klienta. Od září 1993 do srpna 2008 Liška uzavřela 5,5 milionu smluv o stavebním spoření s celkovou cílovou částkou 1049,4 miliardy korun.

ČMSS JE DRUHÝM NEJVĚTŠÍM POSKYTOVATELEM PENZIJNÍHO PŘIPOJIŠTĚNÍ

V roce 2004 rozšířila ČMSS svou nabídku o penzijní připojištění a v současnosti je druhým největším zprostředkovatelem penzijního připojištění. Později pak Liška přidala další produkty do svého portfolia jako jsou podílové fondy, rizikové životní pojištění, spotřebitelské úvěry a běžný účet.

NEJVÝKONNĚJŠÍ OBCHODNÍ SÍTĚ V ČESKÉ REPUBLICE

Více než 2700 finančních poradců, obchodní sítě ČSOB, pobočky České pošty a další kooperační partneři tvoří nejvýkonnější obchodní síť v České republice. ČMSS se tak stala mobilní, dostupnou bankou pro uspokojení individuálních potřeb všech svých klientů.

LIŠKA - SYMBOL STAVEBNÍHO SPOŘENÍ

Symbol Českomoravské stavební spořitelny - Liška se stal synonymem stavebního spoření. Lišku zná devět Čechů z deseti, stala se nejznámější značkou ve finanční branži.

Liška touto cestou děkuje všem svým klientům za jejich přízeň a těší se na budoucí spolupráci.