S nejširší sítí finančních poradců máte řešení na dosah!

Klienti, kteří hledají řešení svých finančních potřeb u Českomoravské stavební spořitelny, využívají nejčastěji služeb některého z jejích zkušených finančních poradců. Liška jich má více než 2800. Co takové číslo znamená? Pro klienty třeba to, že mají při řešení finančních potřeb svého poradce opravdu na dosah.

Síť finančních poradcůK rekordům obchodním připojili finanční poradci ČMSS, kteří jsou nosným pilířem a zároveň nejvýkonnější složkou odbytové sítě ČMSS, další skvělý rekord i na svém letošním výročním zasedání v Brně. Během deseti vteřin měli všichni přítomní v zasedacím sále napsat na kartičku, kterou i se zápisníkem a mikrofixem našli pod svými sedačkami, hůlkovým písmem své jméno a příjmení, poté neprodleně zvednout kartičku sevřenou v ruce a zvolat: „Rekord!“ A kartičky se jménem následně odevzdat do připravených sběrných boxů. Šlo totiž o vytvoření nového zápisu do České knihy rekordů. A rekord padl. Vznikla obří kolekce s celkem 1352 jmény. Rekord bude zapsán do příštího vydání České knihy rekordů.

Liška si tak kromě obchodních rekordů připsala prvenství v další oblasti a potvrdila, že je opravdu jednička.

Z posbíraných kartiček následně vznikla mapa, která dokazuje, že celá Česká republika je pokryta obchodními zástupci ČMSS. Můžete si ji prohlédnout zde.

CMSS-spokojenost-stranka

There was an error on your page. Please correct any required fields and submit again. Go to the first error
Page One
1. Nalezli jste na této stránce informace, které jste hledali?
Slouží pouze pro připomínky k webovým stránkám. Otázky vám rádi zodpovíme na tel. 225 225 225 nebo na info@cmss.cz.
Děkujeme za vaše dotazy a připomínky.