Tarif Atraktiv získal zasloužené prvenství v prestižní soutěži Zlatá koruna

Dne 5. června 2008 byly v Top Hotelu Praha slavnostně vyhlášeny výsledky letošního ročníku soutěže Zlatá koruna. Přihlášeno bylo 63 finančních společností a celkem 182 produktů. Jedinečný úspěch si připsala Českomoravská stavební spořitelna, jejíž produkt zvítězil v kategorii stavební spoření.

Plastiku Zlatá koruna za prvenství v kategorii stavební spoření převzal na slavnostním vyhlášení výsledků člen představenstva ČMSS Manfred Koller. Tarif stavebního spoření Atraktiv s garantovaným ročním úrokem z úvěru 3,7 % porotu oslovil. V době, kdy prožívají Spojené státy americké vážnou hypoteční krizi a kdy na českém trhu úroky z hypoték rostou, získává zaručený neměnný a nízký úrok z úvěru na bydlení sympatie nejen odborníků, ale zejména veřejnosti. Prvenství v prestižní soutěži Zlatá koruna tento trend ještě více podpoří.

Zlatá koruna prostřednictvím odborného hodnocení a hlasování veřejnosti už šest let odráží vývoj na českém finančním trhu. „Na výsledcích jsou patrné trendy, které dnes můžeme pozorovat a které se promítly i do hodnocení. Preferovány jsou produkty s dobrou dostupností, širokou nabídkou služeb a s nízkými poplatky,“ uvedl k soutěži a situaci na finančním trhu František Klufa, předseda Finanční akademie a současně Finanční arbitr České republiky.

CMSS-spokojenost-stranka

There was an error on your page. Please correct any required fields and submit again. Go to the first error
Page One
1. Nalezli jste na této stránce informace, které jste hledali?
Slouží pouze pro připomínky k webovým stránkám. Otázky vám rádi zodpovíme na tel. 225 225 225 nebo na info@cmss.cz.
Děkujeme za vaše dotazy a připomínky.