Zlatá koruna 2010 pro tarif Atraktiv

Tarif stavebního spoření z nabídky Českomoravské stavební spořitelny Atraktiv získal v oboru stavebního spoření prestižní cenu Zlatá koruna 2010.

Prvenství tarifu stavebního spoření Atraktiv, který garantuje neměnný úrok z úvěru na bydlení ve výši 3,7 % p.a., představuje jedinečný úspěch ČMSS. K jeho nejvyšší nominaci dospěla Finanční akademie, sdružující více než 300 uznávaných odborníků, již třetím rokem po sobě. Tarif se těší velké oblibě, protože lidem otevírá do budoucna dveře k výhodnému úvěru na jejich záměry v bydlení.

Plastiku Zlatá koruna za prvenství v kategorii stavební spoření převzal ve čtvrtek 3. června 2010 na slavnostním vyhlášení výsledků v pražském Top hotelu místopředseda představenstva ČMSS Manfred Koller.

Soutěž Zlatá koruna oceňuje nejlepší finanční produkty na českém trhu. Její výsledky jsou pro veřejnost průkazným dokladem kvalit oceněných produktů. V roce 2010 se základní části soutěže zúčastnilo v 15 kategoriích více než 200 finančních produktů od 75 společností.

CMSS-spokojenost-stranka

There was an error on your page. Please correct any required fields and submit again. Go to the first error
Page One
1. Nalezli jste na této stránce informace, které jste hledali?
Slouží pouze pro připomínky k webovým stránkám. Otázky vám rádi zodpovíme na tel. 225 225 225 nebo na info@cmss.cz.
Děkujeme za vaše dotazy a připomínky.