Zlatý Měšec 2011

Vážení klienti, rádi bychom Vás upozornili na právě probíhající anketu Zlatý Měšec 2011, kterou pořádá finanční server Měšec.cz. Jejím cílem je umožnit široké veřejnosti vyjádřit spokojenost s finančními institucemi. Díky několika hodnotícím kritériím lze u každé instituce oznámkovat kvalitu a ceny služeb, úroveň jednání a podobně. Hlasující mohou navíc připsat i slovní komentář, kterým nejlépe vystihnou své praktické zkušenosti s danou institucí.

Zajímá nás Váš názor, který je pro nás cenným vodítkem při zkvalitňování našich služeb. Proto Vás prosíme o jeho vyjádření prostřednictvím ankety.

Hlasovat můžete do 23. ledna 2011 na internetové adrese http://zlaty.mesec.cz, Českomoravskou stavební spořitelnu najdete v kategorii Banky a družstevní záložny.

Výsledky ankety budou vyhlášeny 23. února 2011. Na jejich základě připraví redakce serveru Měšec.cz analýzu, která zhodnotí výsledky hlasování a úroveň jednotlivých institucí dle známkovaných parametrů. Zveřejněny budou rovněž nejzajímavější slovní komentáře hlasujících, a to jak pozitivní, tak negativní.

 

image

Předem děkujeme za odeslání Vašeho hlasu pro ČMSS.