Zlatý Měšec 2011

Vážení klienti, rádi bychom Vás upozornili na právě probíhající anketu Zlatý Měšec 2011, kterou pořádá finanční server Měšec.cz. Jejím cílem je umožnit široké veřejnosti vyjádřit spokojenost s finančními institucemi. Díky několika hodnotícím kritériím lze u každé instituce oznámkovat kvalitu a ceny služeb, úroveň jednání a podobně. Hlasující mohou navíc připsat i slovní komentář, kterým nejlépe vystihnou své praktické zkušenosti s danou institucí.

Zajímá nás Váš názor, který je pro nás cenným vodítkem při zkvalitňování našich služeb. Proto Vás prosíme o jeho vyjádření prostřednictvím ankety.

Hlasovat můžete do 23. ledna 2011 na internetové adrese http://zlaty.mesec.cz, Českomoravskou stavební spořitelnu najdete v kategorii Banky a družstevní záložny.

Výsledky ankety budou vyhlášeny 23. února 2011. Na jejich základě připraví redakce serveru Měšec.cz analýzu, která zhodnotí výsledky hlasování a úroveň jednotlivých institucí dle známkovaných parametrů. Zveřejněny budou rovněž nejzajímavější slovní komentáře hlasujících, a to jak pozitivní, tak negativní.

 

image

Předem děkujeme za odeslání Vašeho hlasu pro ČMSS.

CMSS-spokojenost-stranka

There was an error on your page. Please correct any required fields and submit again. Go to the first error
Page One
1. Nalezli jste na této stránce informace, které jste hledali?
Slouží pouze pro připomínky k webovým stránkám. Otázky vám rádi zodpovíme na tel. 225 225 225 nebo na info@cmss.cz.
Děkujeme za vaše dotazy a připomínky.