ČMSS rozšířila svou nabídku o nový tarif Atraktiv s úrokovou sazbou 3,7 % p.a.

S platností od 1. března 2006 rozšiřuje Českomoravská stavební spořitelna svoji produktovou nabídku o nový tarif Atraktiv. Nová nabídka vedle sloučení tradičních výhod stavebního spoření s principy hypotéky podstatným způsobem upevňuje dlouhodobou úrokovou jistotu klientů ČMSS a usnadňuje plánování i realizaci rodinných investic do bydlení.

Nový tarif Atraktiv má stálou úrokovou sazbu úvěru ze stavebního spoření pouze 3,7 % p.a. Nový tarif Atraktiv oslovuje zájemce o stavební spoření a úvěr na bytové potřeby vysoce atraktivní úrokovou jistotou, na trhu financování bydlení jedinečnou. Již v okamžiku uzavření smlouvy o stavebním spoření může klient počítat se stálým, ročním úrokem z úvěru ze stavebního spoření ve výši pouhých 3,7 %, tzn. neměnným až do úplného splacení tohoto úvěru.

ČMSS je ve srovnání s ostatními stavebními spořitelnami a hypotečními bankami největším poskytovatelem úvěrů na bydlení v České republice. Objem úvěrů na bytové potřeby, které poskytla od počátku činnosti v roce 1993 do současnosti, již vstoupil do druhé stovky miliard korun. Úvěrová nabídka ČMSS umožňuje klientům a zájemcům o financování bydlení efektivně řešit i finančně náročné projekty, jako je koupě bytu, domu nebo jeho stavba.

CMSS-spokojenost-stranka

There was an error on your page. Please correct any required fields and submit again. Go to the first error
Page One
1. Nalezli jste na této stránce informace, které jste hledali?
Slouží pouze pro připomínky k webovým stránkám. Otázky vám rádi zodpovíme na tel. 225 225 225 nebo na info@cmss.cz.
Děkujeme za vaše dotazy a připomínky.