ČMSS dosáhla v březnu 2006 výborných obchodních výsledků v oblasti stavebního spoření a ve financování bydlení

Českomoravská stavební spořitelna eviduje za měsíc březen 2006 vysoké nárůsty v uzavírání nových smluv o stavebním spoření i v úvěrovém obchodu. Meziročně se významně zvýšily jak počty a výše cílových částek uzavíraných smluv, tak vzrostl počet a objem poskytovaných úvěrů na bydlení. Se čtvrtinovým podílem objemu všech úvěrů na bytové potřeby obyvatel je ČMSS dlouhodobě nejvýkonnější bankou pro bydlení v České republice.

Objem úvěrů poskytnutých v březnu 2006 dosáhl 2,1 miliardy korun

  • V měsíci březnu čerpali klienti ČMSS na své bytové potřeby 6872 překlenovacích úvěrů a úvěrů ze stavebního spoření v celkovém objemu 2,1 miliardy korun.
  • Ve srovnání se stejným obdobím loňského roku to v objemu poskytnutých úvěrů znamená nárůst o 17,8 %.

Nárůst celkové cílové částky smluv uzavřených v březnu 2006 se přiblížil 58 %

  • Zvyšuje se zájem o uzavření smlouvy o stavebním spoření s Liškou, zvyšuje se i průměrná výše cílové částky, která se těsně přiblížila hranici 250 tisíc korun.
  • ČMSS dosáhla rekordního růstu cílové částky uzavřených smluv v měsíci březnu. Celkový objem cílové částky dosáhl 7,9 miliardy korun, tzn. meziročního nárůstu o 57,5 %.
  • V březnu 2006 uzavřela ČMSS celkem 31 832 smluv o stavebním spoření, v meziročním srovnání to je nárůst o více než 10 tisíc smluv.

Rozhodujícím faktorem zvyšujícího se zájmu obyvatel ČR o produkty a služby ČMSS je schopnost široké mobilní sítě 2000 finančních poradců ČMSS a jejich spolupracovníků lidem výhodnou nabídku prezentovat, vysvětlit a připravit projekt na míru jejich potřeb. Významnou skutečností rovněž je, že růst zaznamenává ČMSS i u dalších produktů, jejichž prodej zprostředkovává, tj. v penzijním připojištění a podílových fondech.

CMSS-spokojenost-stranka

There was an error on your page. Please correct any required fields and submit again. Go to the first error
Page One
1. Nalezli jste na této stránce informace, které jste hledali?
Slouží pouze pro připomínky k webovým stránkám. Otázky vám rádi zodpovíme na tel. 225 225 225 nebo na info@cmss.cz.
Děkujeme za vaše dotazy a připomínky.