ČMSS upevňuje svou pozici na trhu a tomuto trendu odpovídá i nová, modernizovaná tvář jejího symbolu lišky

Českomoravská stavební spořitelna je největší, nejvyhledávanější a nejvýkonnější stavební spořitelnou a zároveň i největším poskytovatelem úvěrů na bydlení v České republice. Marketingová komunikace ČMSS je velice těsně spjata s jejím symbolem liškou. Ze všech prvků corporate indentity ČMSS je nejvýraznější právě tento prvek značky. Tržní postavení ČMSS se trvale upevňuje a na tuto skutečnost reaguje i nové ztvárnění lišky včetně navazující marketingové komunikace.

Lišku v novém, moderním dynamickém provedení 3D zdobí jednička složená z červených cihel.

  • Liška vstoupila do světa stavebního spoření a financování bydlení před 30 lety, kdy se stala symbolem spolehlivosti největší německé stavební spořitelny Schwäbisch Hall, mateřské společnosti ČMSS. V současnosti plní s úspěchem svou nezastupitelnou roli v Německu a vedle ČMSS také v dalších dceřiných společnostech, na Slovensku, v Maďarsku a Číně.
  • Nová liška v trojrozměrném provedení, čili 3D, reprezentuje nejen ČMSS jako nejlepšího partnera pro spoření a financování bydlení, ale v její nové pozici na finančním trhu i jako instituci s širokou nabídkou dalších produktů a služeb. Liška je spolehlivým partnerem pro bydlení a finanční jistotu.
  • Design lišky je spojen pevně s jedničkou. Základním stavebním prvkem jedničky je přitom tradiční a známá součást loga ČMSS: červené cihly. Liška je nejvyhledávanější stavební spořitelnou v ČR. Liška je největším poskytovatelem úvěrů na bydlení v ČR. Liška se těší největší důvěře veřejnosti. Liška je silnou a stabilní společností.
  • S novou, výrazně modernizovanou tváří liška aktivně komunikuje s veřejností od počátku tohoto května. Výstižně to dokumentuje i reklamní kampaň ČMSS, která startuje 5. května t.r.

Se značkou ČMSS a její liškou si lidé nejvíce spojují vlastnosti jako spolehlivost, tradice, bezpečí, dosažitelnost, výhodné podmínky a kvalitní služby.

  • Podpořená znalost lišky dosahuje již několik let hodnoty více než 90 % a přibližně 70 % obyvatel jí standardně spojuje se jménem ČMSS.
  • Výsledky výzkumů jednoznačně potvrzují, že značka ČMSS a její symbol liška patří k nejsilnějším a nejhodnotnějším značkám na finančním trhu v České republice.
  • Výzkumy zároveň přesvědčivě dokumentují, že od spořitelny s liškou ve znaku lidé očekávají vedle stavebního spoření a s ním spojených úvěrů na bydlení i další finanční produkty.

Liška reprezentuje široké spektrum žádaných finančních produktů

  • Liška je dlouhodobě jedničkou v oblasti stavebního spoření a úvěrů na bytové potřeby obyvatel.
  • Jako první stavební spořitelna v ČR přitom zavedla do nabídky další finanční produkty rozšiřující spektrum životních jistot jejích klientů. Nové produkty v nabídce ČMSS jsou výsledkem spolupráce s renomovanými společnostmi, jimž patří přední pozice na evropském trhu.
  • S Liškou dnes lidé bezpečně spoří, uskutečňují svůj sen o pohodlném bydlení a střeše nad hlavou. U Lišky se také aktivně zabezpečují na stáří penzijním připojištěním. Bezpečně též investují do zajištěného fondu od Lišky. A nově též využívají k zajištění své půjčky od Lišky i rizikové životní pojištění z její nabídky.

CMSS-spokojenost-stranka

There was an error on your page. Please correct any required fields and submit again. Go to the first error
Page One
1. Nalezli jste na této stránce informace, které jste hledali?
Slouží pouze pro připomínky k webovým stránkám. Otázky vám rádi zodpovíme na tel. 225 225 225 nebo na info@cmss.cz.
Děkujeme za vaše dotazy a připomínky.