ČMSS dosahuje od počátku roku vynikajících obchodních výsledků ve stavební spoření, ve financování bydlení, penzijním připojištění i podílových fondech

Obchodní výsledky Českomoravské stavební spořitelny lámou v tomto roce nové rekordy. Vysoké nárůsty eviduje ČMSS v uzavírání nových smluv o stavebním spoření i v úvěrovém obchodu. Jedinečnou bilanci zaznamenává v penzijním připojištění a podílových fondech, jejichž prodej zprostředkovává. Dlouhodobě je největším poskytovatelem úvěrů na bydlení v České republice, prakticky čtvrtinu úvěrových prostředků si její obyvatelé půjčili právě u Lišky.

Objem poskytnutých úvěrů za první čtvrtletí vykazuje meziroční nárůst 28 %

  • Za první čtvrtletí 2006 poskytla ČMSS úvěry na bydlení v celkovém objemu 4,6 miliardy korun, což znamená meziroční nárůst o 28 %.
  • Oproti srovnatelnému období loňského roku poskytla v letošním prvním čtvrtletí o jeden a půl tisíce úvěrů více. Za čtvrtletí tedy celkem 15 461 překlenovacích úvěrů a úvěrů ze stavebního spoření.

Nárůst objemu cílových částek smluv uzavřených v prvním čtvrtletí překročil 35 %

  • Zvyšuje se zájem o uzavření smlouvy o stavebním spoření s Liškou, zvyšuje se i průměrná výše cílové částky, která se těsně přiblížila hranici 250 tisíc korun.
  • Za první čtvrtletí 2006 uzavřeli s Liškou obyvatelé ČR smlouvy o stavebním spoření v celkové výši cílové částky 18,3 miliardy korun. To představuje meziroční nárůst o 35,3 %.
  • V období leden až březen 2006 uzavřelo s Liškou smlouvu o stavebním spoření 73 883 klientů, to představuje meziroční nárůst 27,1 %.

Obchodní výsledky rostou také v oblasti penzijního připojištění a podílových fondů

  • V penzijním připojištění výsledky za první čtvrtletí potvrzují pozici ČMSS jako největšího prodejce tohoto produktu na českém trhu. V období leden až březen 2006 zprostředkovala uzavření více než 19 tisíc smluv o penzijním připojištění.
  • Vynikajících výsledků dosahuje ČMSS také v oblasti podílových fondů, jejichž prodej zprostředkovává. Za první tři měsíce tohoto roku tak zprostředkovala investice do podílových fondů v objemu téměř 793 milionů korun.

CMSS-spokojenost-stranka

There was an error on your page. Please correct any required fields and submit again. Go to the first error
Page One
1. Nalezli jste na této stránce informace, které jste hledali?
Slouží pouze pro připomínky k webovým stránkám. Otázky vám rádi zodpovíme na tel. 225 225 225 nebo na info@cmss.cz.
Děkujeme za vaše dotazy a připomínky.