Červnovým úvěrovým obchodem v objemu 2,4 mld. Kč vytvořila Liška nový měsíční rekord tohoto roku

Obchodní výsledky ČMSS za půl roku potvrzují předpoklad rekordních čísel v celoroční bilanci

Praha, 11. července 2006

Obchodním výsledkům Českomoravské stavební spořitelny v tomto roce i nadále dominuje růst zájmu o její produkty a služby. Přesvědčivě to potvrzují statistiky nově uzavřených smluv i úvěrového obchodu. Výsledky za pololetí dokládají, že je Liška dlouhodobě nejvyhledávanější stavební spořitelnou v České republice a také jedničkou v poskytování úvěrů na bydlení.

Objem poskytnutých úvěrů za šest měsíců tohoto roku přesvědčivě dokumentuje růst zájmu o financování bydlení s Liškou.

  • Za období leden až červen 2006 čerpali u ČMSS její klienti úvěry na bydlení ve výši 11,2 miliardy korun. V meziročním srovnání to představuje nárůst o 12,3 procenta.
  • Jen v červnu 2006 poskytla ČMSS překlenovací úvěry a úvěry ze stavebního spoření v objemu téměř 2,4 miliardy korun, což je rekord letošního roku.

Růst zájmu o produkty a služby ČMSS potvrzují i počty uzavřených smluv a jejich cílové částky.

  • Počet smluv uzavřených za šest měsíců roku 2006 vzrostl meziročně o 17,2 procenta a celková cílová částka o 25,1 procenta. A zvlášť růst cílové částky je důležitý, protože vyjadřuje připravenost klientů na financování bydlení.
  • V měsíci červnu ČMSS uzavřela 24 300 nových smluv o stavebním spoření, a to s celkovou cílovou částkou 6,3 miliardy korun. Ve srovnání s červnem 2005 to v cílové částce představuje nárůst o více než jednu miliardu korun korun.
  • V součtu za půl roku pak výsledek představuje 147 083 nových smluv o stavebním spoření, v meziročním srovnání to představuje nárůst o téměř 22 tisíc smluv.
  • Celková cílová částka smluv uzavřených v období leden až červen 2006 dosáhla hodnoty 36,9 miliardy korun. V meziročně to znamená nárůst o téměř 7,5 miliardy korun.

Pololetní bilance ČMSS tak dokládá, že stavební spoření jako výhodný produkt zhodnocování vkladů i jedinečný nástroj financování bydlení je stále na vzestupu a že jedničkou v tomto oboru je právě spořitelna s liškou ve znaku.

CMSS-spokojenost-stranka

There was an error on your page. Please correct any required fields and submit again. Go to the first error
Page One
1. Nalezli jste na této stránce informace, které jste hledali?
Slouží pouze pro připomínky k webovým stránkám. Otázky vám rádi zodpovíme na tel. 225 225 225 nebo na info@cmss.cz.
Děkujeme za vaše dotazy a připomínky.