ČMSS vykročila do roku 2007 velice úspěšně

Praha, 14. února 2007 - Na rekordní výkony obchodu v loňském roce navázala Českomoravská stavební spořitelna v lednu 2007 meziročním růstem v nových smlouvách o stavebním spoření i v úvěrovém obchodu. A dobré výsledky dokumentují i statistiky v oblasti podílových fondů, které nabídku ČMSS efektivně doplňují.

Objem poskytnutých překlenovacích úvěrů a úvěrů ze stavebního spoření meziročně podstatně vzrostl

  • V lednu 2007 využili klienti ČMSS celkem 3561 překlenovacích úvěrů a úvěrů ze stavebního spoření.
  • Objem poskytnutých překlenovacích úvěrů a úvěrů ze stavebního spoření za první měsíc roku 2007 dosáhl částky 1,4 miliardykorun. V meziročním srovnání to znamená nárůst o 28,4 procenta.

Také ve stavebním spoření dosáhla ČMSS v lednu 2007 výrazného růstu

  • Za leden 2007 uzavřela ČMSS celkem 21 413 nových smluv o stavebním spoření včetně zvýšení cílové částky smluv stávajících. Meziročně to znamená nárůst o 17,2 procenta.
  • Celková cílová částka smluv uzavřených v lednu 2007 dosáhla hodnoty 5,7 miliardy korun. V meziročním srovnání vykazuje nárůst o 25,5 procenta.

Růst vykazuje i statistika výsledků ČMSS v oblasti podílových fondů

  • Velmi dobře vykročila ČMSS v lednu 2007 také v podílových fondech, které pro prodej právě v její síti připravily renomované evropské společnosti, belgická KBC a německá Union Investment.
  • V prvním měsíci roku 2007 zprostředkovala ČMSS investice do podílových fondů v objemu větším než 198 milionů korun. Meziročně tento výkon představuje nárůst o 13,6 procenta.

ČMSS je v České republice dlouhodobě největší a nejvýkonnější stavební spořitelnou. I nadále je největším poskytovatelem úvěrů na bydlení obyvatelům. ČMSS nabízí přitažlivé úrokové podmínky včetně tarifu Atraktiv zaručujícího úvěr ze stavebního spoření se stálým nízkým ročním úrokem 3,7 procenta, a to až do úplného splacení půjčky. Produktová nabídka ČMSS zahrnuje stavební spoření, úvěry na bydlení, penzijní připojištění, podílové fondy, rizikové životní pojištění a aktuálně další bankovní produkty Poštovní spořitelny, postžiro a spotřebitelský úvěr. Nárůsty v obchodních činnostech dokumentují vysokou výkonnost odbytové sítě ČMSS. Jejím základem je 2420 obchodních zástupců.

CMSS-spokojenost-stranka

There was an error on your page. Please correct any required fields and submit again. Go to the first error
Page One
1. Nalezli jste na této stránce informace, které jste hledali?
Slouží pouze pro připomínky k webovým stránkám. Otázky vám rádi zodpovíme na tel. 225 225 225 nebo na info@cmss.cz.
Děkujeme za vaše dotazy a připomínky.