Čtvrtletní výsledky ČMSS signalizují nový roční rekord

Praha, 12. dubna 2007

Celkově Liška poskytla více než 600 000 úvěrů na bydlení v březnu nový rekordní měsíční objem poskytnutých úvěrů

Českomoravská stavební spořitelna vykročila v prvním čtvrtletí tohoto roku za novým rekordem. Obchodní výsledky za první tři měsíce přesvědčivě dokumentují nárůst obchodní výkonnosti. Nárůsty zaznamenává v počtech i objemech realizovaných obchodů. A navíc vytvořila nový rekord ve financování bydlení na českém trhu, když v průběhu března překročila hranici 600 000 poskytnutých úvěrů.

Březnový objem úvěrového obchodu 2,6 mld. Kč představuje nový historický rekord za jeden měsíc

  • V březnu 2007 využili klienti ČMSS celkem 7173 překlenovacích úvěrů a úvěrů ze stavebního spoření v objemu 2,6 miliardy korun.
  • Za první tři měsíce roku 2007 poskytla ČMSS na bytové potřeby 15 870 překlenovacích úvěrů a úvěrů ze stavebního spoření. Objem těchto úvěrů dosáhl 5,7 miliardy korun, v meziročním srovnání to znamená nárůst o 25,1 procenta.

Další nárůsty zaznamenává ČMSS ve stavebním spoření

  • V březnu 2007 uzavřela ČMSS celkem 33 386 nových smluv o stavebním spoření včetně zvýšení cílové částky smluv stávajících. Ve srovnání s předchozím měsícem to znamená nárůst o 26,5 procenta.
  • Cílová částka těchto smluv přesáhla 9,1 miliardy korun, tj. ve srovnání s únorem téhož roku o více než 2,2 miliardy korun.
  • Za první čtvrtletí tak počet uzavřených smluv dosáhl počtu 81 194, meziročně to znamená nárůst o více než sedm tisíc smluv.
  • Cílová částka smluv uzavřených v prvních třech měsících letošního roku se přiblížila hodnotě 21,8 miliardy korun. Meziročně to představuje nárůst o 19,3 procenta.

Tradičně velmi dobré výsledky vykazuje ČMSS i v doplňkových produktech

  • Za první čtvrtletí 2007 zprostředkovala ČMSS uzavření více než 18 tisíc smluv o penzijním připojištění a investice do podílových fondů v objemu větším než 686 milionů korun.

ČMSS je v České republice dlouhodobě největší a nejvýkonnější stavební spořitelnou. I nadále je největším poskytovatelem úvěrů na bydlení obyvatelům.
ČMSS nabízí přitažlivé úrokové podmínky včetně tarifu Atraktiv zaručujícího úvěr ze stavebního spoření se stálým nízkým ročním úrokem 3,7 procenta, a to až do úplného splacení půjčky.
Produktová nabídka ČMSS zahrnuje stavební spoření, úvěry na bydlení, penzijní připojištění, podílové fondy, rizikové životní pojištění, běžný účet a spotřebitelský úvěr.
Nárůsty v obchodních činnostech dokumentují vysokou výkonnost odbytové sítě ČMSS. Jejím základem je 2440 obchodních zástupců.

Kontakt: Rostislav Trávníček, ředitel marketingu a komunikace ČMSS
Vinohradská 3218/169, 100 17 Praha 10
e-mail: tiskovyutvar@cmss.cz, tel.: 420 225 222 605

CMSS-spokojenost-stranka

There was an error on your page. Please correct any required fields and submit again. Go to the first error
Page One
1. Nalezli jste na této stránce informace, které jste hledali?
Slouží pouze pro připomínky k webovým stránkám. Otázky vám rádi zodpovíme na tel. 225 225 225 nebo na info@cmss.cz.
Děkujeme za vaše dotazy a připomínky.