Novinka v nabídce ČMSS:

Bezpečné zhodnocení úspor, to je

Praha, 16. května 2007

Českomoravská stavební spořitelna obohatila produktovou nabídku o ideální kombinaci dlouhodobého spoření a finančního nástroje pro získání vlastního bytu či rodinného domu. Liška plus+, stavební spoření ČMSS a ČSOB Penzijní fondy Progres a Stabilita, tak tvoří unikátní produkt pro zabezpečenou budoucnost a zajištění na stáří.

Základním stavebním kamenem zabezpečené budoucnosti je vlastní byt nebo rodinný domek

  • Vlastnictví nemovitosti k bydlení funguje jako významný pilíř zajištění na stáří. "Zkušenosti v Německu potvrzují," zdůraznil člen představenstva ČMSS Manfred Koller, "že vlastní nemovitost zlepšuje po odchodu na penzi finanční situaci jako zvýšení důchodu o jednu třetinu."
  • S Liškou plus+ může klient dlouhodobě spořit a zároveň má k dispozici ke splnění svých záměrů výhodný úvěr na bydlení. Úrokovou sazbu úvěru ze stavebního spoření zná totiž již v okamžiku uzavření smlouvy o stavebním spoření a ČMSS její výši garantuje až do úplného splacení úvěru.
  • Penzijní připojištění a stavební spoření hodnotí klienti ČMSS jako nejvýhodnější produkty pro zajištění na stáří. Penzijní připojištění z 88 % a stavební spoření z 62 %. Liška plus+ je klientům přináší oba dva. A jak poznamenal Manfred Koller, větší flexibilitu než samotné penzijní připojištění dává klientovi samozřejmě kombinovaný produkt.

Zavedení produktu Liška plus+ podporuje ČMSS prémií k penzijnímu připojištění, jejíž výše může dostáhnou až 500 Kč

  • Liška plus+ představuje optimální kombinaci bezpečného zhodnocování úspor i cestu k zajištění vlastní střechy nad hlavou. K uzavření smlouvy stačí jedna návštěva finančního poradce ČMSS.
  • A pokud klient nebo jiný zájemce uzavře s finančním poradcem ČMSS v jeden den mezi 9. květnem 2007 a 30. červnem 2007 smlouvu o penzijním připojištění a prvotní či následnou smlouvu o stavebním spoření, může získat od ČMSS prémii na svůj účet penzijního připojištění až 500 korun.

Kontakt: Rostislav Trávníček, ředitel marketingu a komunikace ČMSS
Vinohradská 3218/169, 100 17 Praha 10
e-mail: tiskovyutvar@cmss.cz , tel.: 420 225 222 605


CMSS-spokojenost-stranka

There was an error on your page. Please correct any required fields and submit again. Go to the first error
Page One
1. Nalezli jste na této stránce informace, které jste hledali?
Slouží pouze pro připomínky k webovým stránkám. Otázky vám rádi zodpovíme na tel. 225 225 225 nebo na info@cmss.cz.
Děkujeme za vaše dotazy a připomínky.