Bezkonkurenční Liška: Celkový objem poskytnutých úvěrů atakuje 25 miliard korun

Praha, 13. listopadu 2007

Obchodní výsledky Českomoravské stavební spořitelny k 31. říjnu 2007 potvrzují trvale rostoucí zájem obyvatel o její produkty a služby. Cílová částka uzavřených smluv a objem poskytnutých úvěrů již překonaly maximálně úspěšné výsledky celého předchozího roku. A velmi dobré výsledky vykazuje bilance i u dalších produktů, jejichž prodej ČMSS zprostředkovává.

Rekordní objem poskytnutých úvěrů na bydlení

  • Od počátku roku do konce října poskytla ČMSS 59 986 překlenovacích úvěrů a úvěrů ze stavebního spoření, a to v objemu 24,6 miliardy korun. To znamená nový rekord ČMSS a zároveň celého oboru stavebního spoření v České republice. Hodnotu dosaženého objemu poskytnutých úvěrů průkazně dokumentuje i meziroční nárůst, který činí 27,7 procenta.
  • V říjnu 2007 využili klienti ČMSS na řešení svých bytových potřeb 6255 překlenovacích úvěrů a úvěrů ze stavebního spoření, a to v objemu větším než 3 miliardy korun, což znamená meziroční nárůst o 46,7 procenta. Uvedený objem je novým historickým rekordem ČMSS i novým rekordním výsledkem za celý obor stavebního spoření v ČR.


Vysoký nárůst zájmu o spoření s Liškou

Celkový počet smluv uzavřených za deset měsíců roku 2007 činí 258 483, tj. nových smluv o stavebním spoření včetně zvýšení cílové částky. Meziročně to představuje nárůst o 9 procent. Celková cílová částka těchto smluv přesáhla hranici 80 miliard korun, a překročila tak loňský celoroční objem. Tomu odpovídá i vysoká hodnota meziročního nárůstu: 31 procent.
Jen za říjen 2007 uzavřela ČMSS celkem 33 228 nových smluv o stavebním spoření včetně zvýšení cílové částky. Meziročně to znamená nárůst o 35,9 procenta. Cílová částka těchto smluv přesáhla hodnotu 12 miliard korun. A kvalitu tohoto ukazatele průkazně dokumentuje výše meziročního nárůstu, který činí vynikajících 71 procent.

Velmi dobrá bilance i u dalších produktů z nabídky ČMSS

  • Za deset měsíců roku 2007 zprostředkovala ČMSS investice do podílových fondů v objemu téměř 2,2 miliardy korun.
  • Růst zájmu eviduje ČMSS v případě rizikového životního pojištění, a to zejména u pojištění nesplacené částky úvěru. Celková pojistná částka za období leden až říjen 2007 přesáhla 4,4 miliardy korun.
  • Do konce října t.r. zprostředkovali finanční poradci ČMSS celkem 59 986 smluv o penzijním připojištění. Podstatnou část z nich jako součást finančního programu Liška plus, který kombinuje výhody stavebního spoření ČMSS a ČSOB Penzijních fondů Progres a Stabilita.

ČMSS je v České republice dlouhodobě největší a nejvýkonnější stavební spořitelnou. I nadále je největším poskytovatelem úvěrů na bydlení obyvatelům.
ČMSS nabízí přitažlivé úrokové podmínky včetně tarifu Atraktiv zaručujícího úvěr ze stavebního spoření se stálým nízkým ročním úrokem 3,7 procenta, a to až do úplného splacení půjčky.
Nárůsty v obchodních činnostech dokumentují vysokou výkonnost odbytové sítě ČMSS. Jejím základem je více než 2500 obchodních zástupců.

Kontakt: Rostislav Trávníček, ředitel marketingu a komunikace ČMSS
Vinohradská 3218/169, 100 17 Praha 10
e-mail: tiskovyutvar@cmss.cz, tel.: 420 225 222 605

CMSS-spokojenost-stranka

There was an error on your page. Please correct any required fields and submit again. Go to the first error
Page One
1. Nalezli jste na této stránce informace, které jste hledali?
Slouží pouze pro připomínky k webovým stránkám. Otázky vám rádi zodpovíme na tel. 225 225 225 nebo na info@cmss.cz.
Děkujeme za vaše dotazy a připomínky.