Novinka v produktové nabídce ČMSS

Hypotéka od Lišky

Praha, 1. dubna 2009

Českomoravská stavební spořitelna je dlouhodobě největším poskytovatelem úvěrů na bydlení občanům a současně velkým a významným poskytovatelem finančních služeb. Její nabídka zahrnuje širokou škálu produktů od spoření a financování bydlení až po potřeby domácností. Od počátku dubna t.r. ČMSS podstatným způsobem rozšiřuje možnosti klientů další produktovou novinkou, kterou je Hypotéka od Lišky. Nabídkou překlenovacích úvěrů, úvěrů ze stavebního spoření společně se spotřebitelskými úvěry a hypotékou tak ČMSS komplexně pokrývá všechny základní potřeby obyvatel České republiky ve financování bydlení. V současnosti je tato produktová novinka dostupná na vybraných obchodních místech ČMSS a v nejbližší době ji bude nabízet všech více než 2800 finančních poradců ČMSS po celé republice.

U ČMSS má zájemce na výběr hypoteční úvěr se zajištěním do 70 % zástavní hodnoty nemovitosti, do 85 % a také do 100 %. K dispozici je též předhypoteční úvěr bez zajištění pro financování podílu družstevního bytu. A využít lze i hypoteční úvěr bez dokladování příjmů.

Hypotéku od Lišky lze použít na financování koupě, výstavby a modernizace nemovitosti k bydlení, dále na refinancování jiného úvěru na bydlení a také na úhradu členského podílu a úhradu za převod členských práv a povinností u družstevního bytu. Kompletní návrh na uzavření smlouvy o úvěru sepíše s klientem finanční poradce ČMSS.

Hypotéka od Lišky umožní klientům rozložit dobu financování až na 40 let. Efektivně přitom rozšiřuje možnosti klientů ČMSS nad rámec účelovosti stavebního spoření. „Nabízíme tak našim klientům a dalším zájemcům všechny typy financování bydlení dostupné na českém trhu. To znamená, klient u nás najde výhodné řešení pro všechny své záměry,“ poznamenal k uvedení Hypotéky od Lišky na trh místopředseda představenstva ČMSS Manfred Koller. Hypotéku od Lišky pro ČMSS připravila sesterská společnost ze Skupiny ČSOB, Hypoteční banka. „Hypotéky jsou jedním z nejvyhledávanějších způsobů financování bydlení a hypotéka od Lišky je logickým krokem k dalšímu posílení naší multibrandové obchodní strategie. Klientům Českomoravské stavební spořitelny nabídneme nejen špičkové hypoteční produkty a služby, ale i dlouhodobé zkušenosti specialisty a zároveň jedničky na českém hypotečním trhu,“ doplnil generální ředitel Hypoteční banky Jan Sadil.


Českomoravská stavební spořitelna, a.s.

V České republice dlouhodobě největší poskytovatel úvěrů na bydlení pro obyvatele. Od vstupu na český trh do současnosti již poskytla na jejich bytové potřeby překlenovací úvěry a úvěry ze stavebního spoření v objemu vyšším než 190 miliard korun. Základem úspěchů ČMSS je výkonná a široce dostupná obchodní síť. Jejím nosným pilířem a zároveň nejvýkonnější složkou je více než 2800 finančních poradců, jejichž profesionalita má zásadní podíl na vysoké obchodní výkonnosti spořitelny.

Kontakt:
Rostislav Trávníček, marketingový ředitel ČMSS
Vinohradská 3218/169, 100 17 Praha 10
e-mail: tiskovyutvar@cmss.cz
tel.: &#43420 225 222 605

Hypoteční banka, a.s.

Moderní, vstřícná a stabilní banka zaměřená na poskytování hypotečních produktů v oblasti financování nemovitostí určených k bydlení. Ke klientům přistupuje individuálně, nabízí řešení šité na míru, poskytuje profesionální poradenství. Dlouhodobě si udržuje jednu z předních pozic v oblasti hypotečních úvěrů pro občany. Je také největším emitentem hypotečních zástavních listů v České republice.

Kontakt:
Pavla Hávová, PR manažerka
Radlická 333/150, 150 57 Praha 5
e-mail: havova.pavla@hypotecnibanka.cz
tel.: &#43420 224 116 666