Tisková informace č. 12/2009 Lišce rostou objemy poskytnutých úvěrů

Praha, 8. října 2009 – V měsíci září objem úvěrového obchodu Českomoravské stavební spořitelny ve srovnání se stejným měsícem loňského roku, v němž ČMSS dosahovala rekordních výsledků, vzrostl. Právě v tomto měsíci dokázala meziročně zvýšit objem poskytnutých úvěrů na bydlení o 100 milionů korun.

Výborný výsledek si přitom připisuje v situaci, kdy se česká ekonomika nachází ve složité situaci. „U čerpaných úvěrů klienti oceňují zejména úrokovou jistotu a s tím i možnost plánovat svou investici na dlouhé roky dopředu,“ uvedl k vysokému objemu úvěrů místopředseda představenstva ČMSS Manfred Koller.

V září 2009 poskytla ČMSS překlenovací úvěry a úvěry ze stavebního spoření v objemu větším než 3,1 miliardy korun (meziročně + 3,3 procenta). Je to již potřetí v tomto roce, co měsíční objem poskytnutých úvěrů překročil třímiliardovou hranici. Dubnové úvěry v objemu 3,6 miliardy korun přitom znamenaly a dosud znamenají nejlepší měsíční výsledek v historii ČMSS, ale i stavebního spoření v České republice.

ČMSS je v České republice dlouhodobě největším poskytovatelem úvěrů na bydlení občanům. Za devět měsíců tohoto roku pomohla klientům realizovat záměry v bydlení úvěry v objemu 24,7 miliardy korun. „Celkově od našeho vstupu na český trh do současnosti si do ČMSS klienti přišli pro úvěry na své bytové záměry v objemu 210 miliard korun,“ zdůraznil Manfred Koller.

Základem nabídky ČMSS ve financování bydlení je stavební spoření s výhodnými úvěry a překlenovacími úvěry. Projekty jdoucí nad rámec účelovosti dané zákonem o stavebním spoření umožňuje ČMSS klientům řešit dalšími produkty ve své nabídce, tj. Hypotékou od Lišky a spotřebitelskými úvěry. Pokrývá všechny základní potřeby klientů v bydlení, a finanční poradci ČMSS tak mohou svým klientům nabídnout opravdu to nejlepší řešení.

Současně s přitažlivostí nabídky a důvěrou veřejnosti je rozhodující, že komplexní servis klientům poskytuje obchodní síť ČMSS složená z 2800 profesionálních finančních poradců.            

CMSS-spokojenost-stranka

There was an error on your page. Please correct any required fields and submit again. Go to the first error
Page One
1. Nalezli jste na této stránce informace, které jste hledali?
Slouží pouze pro připomínky k webovým stránkám. Otázky vám rádi zodpovíme na tel. 225 225 225 nebo na info@cmss.cz.
Děkujeme za vaše dotazy a připomínky.