Produkt Českomoravské stavební spořitelny byl oceněn Zlatou korunu 2010. Potřetí v řadě vítězí ve stavebním spoření tarif Atraktiv

Praha, 4. června 2010 – Tarif stavebního spoření z nabídky Českomoravské stavební spořitelny Atraktiv získal v oboru stavebního spoření prestižní cenu Zlatá koruna 2010. Výsledky 8. ročníku stejnojmenné soutěže byly slavnostně vyhlášeny ve čtvrtek 3. června 2010 v Praze.

Prvenství tarifu stavebního spoření Atraktiv, který garantuje neměnný úrok z úvěru na bydlení ve výši 3,7 % p.a., představuje jedinečný úspěch ČMSS. K jeho nejvyšší nominaci dospěla Finanční akademie, sdružující více než 300 uznávaných odborníků, již třetím rokem po sobě. Plastiku Zlatá koruna za prvenství v kategorii stavební spoření převzal na slavnostním vyhlášení výsledků v pražském Top hotelu místopředseda představenstva ČMSS Manfred Koller.

Tarif se těší velké oblibě, protože lidem otevírá do budoucna dveře k výhodnému úvěru na jejich záměry v bydlení. „Zlatá koruna pro tarif Atraktiv nás samozřejmě velmi těší. Je to významné ocenění práce celé spořitelny, jejích zaměstnanců i externích finančních poradců,“ uvedl k získání prestižní ceny Manfred Koller.

Soutěž Zlatá koruna oceňuje nejlepší finanční produkty na českém trhu. Její výsledky jsou pro veřejnost průkazným dokladem kvalit oceněných produktů. V roce 2010 se základní části soutěže zúčastnilo v 15 kategoriích více než 200 finančních produktů od 75 společností.

CMSS-spokojenost-stranka

There was an error on your page. Please correct any required fields and submit again. Go to the first error
Page One
1. Nalezli jste na této stránce informace, které jste hledali?
Slouží pouze pro připomínky k webovým stránkám. Otázky vám rádi zodpovíme na tel. 225 225 225 nebo na info@cmss.cz.
Děkujeme za vaše dotazy a připomínky.