Novinka v produktové nabídce ČMSS: Bonusový vklad od Lišky s úrokovou prémií a naspořenými prostředky dostupnými již po dvou letech

Praha, 18. října 2010 – Českomoravská stavební spořitelna, lídr trhu stavebního spoření v České republice, rozšiřuje svou nabídku o produktovou novinku, kterou je Bonusový vklad od Lišky. Svými podmínkami a výhodami vychází vstříc potřebám klientů ve dvou zásadních směrech: vyšším výnosem a rychlejší likviditou naspořených prostředků.

Bonusový vklad od Lišky nabízí bezpečné zhodnocení peněz. Ke standardním výhodám stavebního spoření přidává výhody další:

  • Prémii ve výši 1 % z vložených prostředků do 31. 1. 2011 (zůstatek na účtu Bonusového vkladu od Lišky je přitom úročen úrokovou sazbou 2 % p.a.).
  • Vedení účtu Bonusového vkladu od Lišky po dobu dvou let zdarma.
  • Po uplynutí dvou let od uzavření smlouvy předčasná výpověď smlouvy před uplynutím zákonem dané vázací lhůty zdarma.


Podmínkou je, že klient uzavře za standardních podmínek v období od 18. 10. 2010 do 31. 12. 2010 prvotní nebo následnou smlouvu o stavebním spoření. A na tuto smlouvu vloží do 31. 1. 2011 jednorázově nebo postupně minimálně částku 70 000 korun. A současně tuto smlouvu nevypoví před uplynutím dvou let od uzavření smlouvy.

Bonusový vklad od Lišky mohou ke zhodnocení peněžních prostředků efektivně využít i právnické osoby. Optimální řešení představuje Bonusový vklad od Lišky například pro společenství vlastníků bytových jednotek.

Bonusový vklad od Lišky mohou zájemci uzavřít na všech místech obchodní sítě ČMSS. Jejím základem a nosným pilířem je 2900 zkušených finančních poradců ČMSS, kteří jsou připraveni poskytnout poradenský servis v místě a termínu dle přání a možností každého klienta.

CMSS-spokojenost-stranka

There was an error on your page. Please correct any required fields and submit again. Go to the first error
Page One
1. Nalezli jste na této stránce informace, které jste hledali?
Slouží pouze pro připomínky k webovým stránkám. Otázky vám rádi zodpovíme na tel. 225 225 225 nebo na info@cmss.cz.
Děkujeme za vaše dotazy a připomínky.