V závěru roku na trhu výrazně bodovala novinka produktové nabídky ČMSS Na Bonusový vklad od Lišky klienti vložili téměř půl miliardy korun

Praha, 20. ledna 2011 – Novinka Českomoravské stavební spořitelny, vycházející vstříc potřebám klientů vyšším výnosem a rychlejší likviditou naspořených prostředků, se v závěru roku 2010 u veřejnosti setkala s velkým zájmem. Mimořádné vklady klientů překročily částku 474 milionů korun.

Zájem o novinku nabízející bezpečné zhodnocení úspor stále trvá, a proto ČMSS platnost výhodné nabídky prodlužuje v nezměněných podmínkách až do konce března 2011.

Ke standardním výhodám stavebního spoření přidává Bonusový vklad od Lišky výhody další. Především bonus ve výši 1 % z vložených prostředků, zůstatek na účtu je přitom úročen úrokovou sazbou 2 % p.a. K tomu mají klienti vedení účtu Bonusového vkladu od Lišky po dobu dvou let zdarma. A po uplynutí dvou let od uzavření smlouvy je předčasná výpověď smlouvy před uplynutím zákonem dané vázací lhůty zdarma.
Aktuálně je podmínkou, že klient uzavře za standardních podmínek v období od 1. 1. 2011 do 31. 3. 2011 prvotní nebo následnou smlouvu o stavebním spoření. A na tuto smlouvu vloží do 30. 4. 2011 jednorázově nebo postupně minimálně částku 70 000 korun. A současně tuto smlouvu nevypoví před uplynutím dvou let od uzavření smlouvy.

Bonusový vklad od Lišky mohou zájemci uzavřít na všech místech obchodní sítě ČMSS. Jejím základem a nosným pilířem je 2900 zkušených finančních poradců ČMSS, kteří jsou připraveni poskytnout poradenský servis v místě a termínu dle přání a možností každého klienta.

CMSS-spokojenost-stranka

There was an error on your page. Please correct any required fields and submit again. Go to the first error
Page One
1. Nalezli jste na této stránce informace, které jste hledali?
Slouží pouze pro připomínky k webovým stránkám. Otázky vám rádi zodpovíme na tel. 225 225 225 nebo na info@cmss.cz.
Děkujeme za vaše dotazy a připomínky.