Liška spouští zcela nové webové stránky

Praha, 1. června 2012 – Českomoravská stavební spořitelna spouští od 1. června t.r. nové webové stránky www.cmss.cz. Nový web novým způsobem srozumitelně a přehledně prezentuje širokou nabídku finančních služeb a návštěvníkům usnadňuje práci při hledání toho, co je prioritně zajímá.

Nejvyhledávanější odkazy, tj. kontakty na kalkulačky, prolink na aplikaci pasivního internetbankingu mojeLiška a průvodce finančními produkty v různých životních etapách, jsou umístěny v horní části stránek.

Vlastní produktové nabídce je věnována největší, centrální část webových stránek. Orientaci mezi nimi zajišťují přehledně označené záložky, které ocení i uživatelé přístrojů s dotykovým ovládáním.

Novou a jednodušší podobu získaly i produktové kalkulačky. Ovládat se budou posuvníky a při každém pohybu, ať už doleva či doprava, se ihned upraví výpočet.

Pro vyhledávání finančních poradců jsou na webu nově použity Google mapy. V Brně a v Praze můžeme díky funkci Street View mapu přiblížit natolik, že uvidíme přímo ulici i dům, kde poradce sídlí.

Systém propojený s těmito mapami dokáže automaticky vyhledat nejbližšího obchodního zástupce na základě zjištění místa, odkud se návštěvník připojuje k internetu. Uvědomujeme si, že se jedná o citlivé informace, takže je možné tuto funkci vypnout. I nadále zůstane zachováno vyhledávání poradce podle jména nebo podle adresy.

Informace o ČMSS, jako je například sídlo jejího ústředí se všemi kontakty, vedení spořitelny, hospodářské výsledky nebo telefonní číslo zákaznické linky apod., jsou umístěny v dolní části webových stránek v tzv. patičce. V patičce se nacházejí odkazy na stránky www.facebook.com/ceskomoravska.stavebni.sporitelna a twitterový účet pro novináře http://twitter.com/cmss_liska.

Nové internetové stránky ČMSS jsou vzdušné a přehledné. Odpovídají na všechny otázky návštěvníků stránek a směrují je vždy tam, kam potřebují. To vše s cílem, aby se na adrese www.cmss.cz cítil každý jako doma.

Nová webová prezentace potvrzuje pozici ČMSS coby jedničky mezi stavebními spořitelnami a zároveň potenciál stát se jednou z nejlepších internetových stránek mezi všemi finančními institucemi v ČR.

ČMSS - Liška, nový web na tabletu


Stáhnout tiskovou zprávu (PDF, 276kB).

CMSS-spokojenost-stranka

There was an error on your page. Please correct any required fields and submit again. Go to the first error
Page One
1. Nalezli jste na této stránce informace, které jste hledali?
Slouží pouze pro připomínky k webovým stránkám. Otázky vám rádi zodpovíme na tel. 225 225 225 nebo na info@cmss.cz.
Děkujeme za vaše dotazy a připomínky.