V lednu 2013 dosáhla ČMSS nového rekordního tržního podílu v poskytnutých úvěrech

Praha, 22. února 2013 – Českomoravská stavební spořitelna vstoupila do nového roku novým rekordním výkonem. Měřeno objemem úvěrů poskytnutých v lednu 2013 překročil její tržní podíl šedesátiprocentní hranici.

V lednu tohoto roku si do Lišky přišli klienti pro 2568 překlenovacích úvěrů a úvěrů ze stavebního spoření v celkové výši 1,88 miliardy korun. Tímto objemem si připsala nový rekordní podíl na trhu, a to ve výši 60,3 procenta.

Také průměrnou výší poskytnutého úvěru dosáhla ČMSS významného úspěchu na trhu stavebního spoření. Průměrnou výší úvěru 731,9 tisíc korun překročila průměr trhu o téměř sto tisíc korun, a potvrdila tak svou pozici dlouhodobého lídra.

Překlenovací úvěry nabízí ČMSS i nadále s roční úrokovou sazbou již od 3,4 procenta. Úvěry ze stavebního spoření jsou klientům k dispozici s roční úrokovou sazbou již od 2,95 procenta. I nadále vyřizuje ČMSS překlenovací úvěry typu TOP zdarma. A když klient souběžně s překlenovacím úvěrem typu TOP pořídí u svého finančního poradce ČMSS jeden nebo až čtyři doplňkové produkty z nabídky ČMSS, může získat za každý doplňkový produkt slevu z úrokové sazby překlenovacího úvěru 0,1 procentního bodu, tj. celkem až 0,4 procentního bodu.


Stáhnout tiskovou zprávu (PDF).

CMSS-spokojenost-stranka

There was an error on your page. Please correct any required fields and submit again. Go to the first error
Page One
1. Nalezli jste na této stránce informace, které jste hledali?
Slouží pouze pro připomínky k webovým stránkám. Otázky vám rádi zodpovíme na tel. 225 225 225 nebo na info@cmss.cz.
Děkujeme za vaše dotazy a připomínky.