ČMSS poradí nejen s financováním bydlení, ale i s výběrem řemeslníků

Výběr vhodné stavební firmy je zase o něco snadnější. Ulehčí ho VIP servis Českomoravské stavební spořitelny. Díky stránkám www.ziskejteulisky.cz mohou všichni zájemci získat na portále nejremeslnici.cz přednostní obsloužení a extra poradenský servis při hledání osvědčených řemeslníků všech stavebních profesí. Návštěvníci webu mohou navíc získat i zajímavé slevy na nákup výrobků a vybavení potřebných při zařizování bydlení.

Přestavba není snadná záležitost, zabere mnoho času a stojí nemalé peníze. O to více je nepříjemné, když kvalita provedených prací neodpovídá vynaloženým financím. „Víme, že sehnat profesionálního řemeslníka je často náročné, proto chceme ve spolupráci s portálem Nejremeslnici.cz všem zájemcům pomoci,“ vysvětluje Rostislav Trávníček, ředitel komunikace Českomoravské stavební spořitelny.

Získat VIP servis je jednoduché. Stačí se zaregistrovat na stránce www.ziskejteulisky.cz, uvést kontaktní údaje a formulář odeslat. „Zájemci obdrží e-mail s unikátním kódem a budou přesměrováni na stránku nejremeslnici.cz. Poté již mohou zadat konkrétní poptávku,“ vysvětluje postup využití VIP servisu Rostislav Trávníček a dodává: „S případným financováním úprav pak pomůže náš obchodní zástupce.“

Jedním z nejvýhodnějších způsobů, jak zaplatit přestavbu, stále zůstává úvěr ze stavebního spoření, kde je navíc možnost státní podpory až do výše 2000 Kč ročně. „Dokazují to i statistiky. Největší díl z celkového počtu poskytnutých úvěrů, tedy více než 44 %, použili klienti právě na úpravy a modernizace svých domovů,“ upřesňuje Rostislav Trávníček. Úvěr pokryje nákup potřebného stavebního materiálu i práci kvalitní firmy.

Na stránkách www.ziskejteulisky.cz mohou navíc nejen klienti, ale všichni jejich návštěvníci využívat slevy na nákup vybavení domova. Slevu 35 % na spořič vody, perlátor od JR Engineering, může využít každý. Klienti ČMSS mohou ušetřit i 45 % při nákupu oken a dveří od společnosti VEKRA a 10% dodatečná sleva při pořízení kuchyně a 15 % vybavení koupelen od firmy SIKO.


Stáhnout tiskovou zprávu (PDF)

CMSS-spokojenost-stranka

There was an error on your page. Please correct any required fields and submit again. Go to the first error
Page One
1. Nalezli jste na této stránce informace, které jste hledali?
Slouží pouze pro připomínky k webovým stránkám. Otázky vám rádi zodpovíme na tel. 225 225 225 nebo na info@cmss.cz.
Děkujeme za vaše dotazy a připomínky.