Dětské stavební spoření od Lišky je nyní ještě výhodnější

Pokud svým dětem chcete zajistit hladký vstup do dospělosti a snadnou cestu k financování vlastního bydlení, zvolte stavební spoření. To jim může v budoucnu výrazně ulehčit život. Českomoravská stavební spořitelna se nyní rozhodla spoření pro nejmladší dále podpořit. K dosavadnímu zvýhodnění smluv ve výši až 1000 Kč a ročnímu zhodnocení ve výši až 5,4 procenta přidává další dárek – liščí čepičku. Tu dostane prvních 2500 lidí, kteří do konce roku uzavřou u ČMSS první nebo následnou smlouvu pro dítě.

Výhody stavebního spoření
pro děti

  • Roční zhodnocení vkladu se státní podporou až 5,4 %
  • Státní podpora až 2000 Kč za rok
  • Prémie za vysoké vklady až 5000 Kč
  • Do konce roku 2013:
  • Pro děti do 17 let navíc prémie až 1000 Kč
  • Pro prvních 2500 smluv od 1. 9. Liščí čepička 

Rodičům přináší stavební spoření možnost, jak svým dětem usnadnit vstup do dospělosti. Dětské smlouvy jsou přitom nyní výhodnější než dříve. „Kromě zhodnocení úspor ve výši až 5,4 procenta ročně má dítě v budoucnu možnost čerpat úvěr na bydlení s nižší úrokovou sazbou a to již od 2,95 procenta. To jiné druhy spořících produktů nezaručí,“ upozorňuje Rostislav Trávníček, ředitel Komunikace Českomoravské stavební spořitelny (ČMSS). 


Stavebním spořením s Liškou prošlo již téměř 5 milionů lidí. Od začátku svého působení v roce 1993 poskytla Českomoravská stavební spořitelna celkem 312 miliard korun a každý čtvrtý dům či byt byl pořízen za účasti stavebního spoření od Lišky. ČMSS je na trhu stavebního spoření jedničkou, z celkového počtu spořicích smluv jich uzavřela téměř polovinu.


Stáhnout tiskovou zprávu (PDF)