Firemní školka Českomoravské stavební spořitelny slaví 5 let

Praha, 17. 10. 2014 – Pampeliška, firemní školka Českomoravské stavební spořitelny, oslaví své 5leté působení 10. listopadu 2014 od 15 hodin v konferenčním sále sídla Českomoravské stavební spořitelny, Vinohradská 169, Praha 10. Na slavnostním zahájení vystoupí děti z mateřské školky, bude se promítat video z akcí školky, je připravena výstava a mnoho dalšího.

ČMSS byla jednou z prvních společností v České republice, která svým zaměstnancům nabídla denní péči o předškolní děti. „Jedná se o významný projekt společenské odpovědnosti firmy v rámci work-life balance, podpory našich zaměstnanců/rodičů“, říká Vladimír Staňura, předseda představenstva Českomoravské stavební spořitelny.

Provoz zahájila Pampeliška v pondělí 2. listopadu 2009 a od prvních dní nabízí ucelený týdenní program (plavání, flétna, házená, angličtina) doprovázený dalšími aktivitami jako výlety exkurze, divadla, koncerty, atd. Školka organizuje i různé preventivní zdravotní programy, například testování zraku, sluchu, péče o zuby, atd.). Kompletní informace naleznete na www.skolka-pampeliska.cz.

Standardní provozní doba je celoročně od pondělí do pátku od 7.00 do 17.00 hodin. Rodiče si mohou domluvit také individuální docházku dětí, například tři dny v týdnu, šest hodin denně, a podobně.

Volná kapacita školky je k dispozici i pro děti rodičů, kteří nepracují v ČMSS.

Provoz školky zabezpečuje společnost Firemní školky s.r.o., která má s vedením zařízení tohoto typu bohaté zkušenosti. Zajišťuje celoroční vzdělávací program dětí, který je obsahem shodný s programem státní mateřské školy. Zabezpečuje odborný personál s odpovídajícím pedagogickým nebo zdravotnickým vzděláním i zkušenostmi.

Školkou za dobu fungování prošlo celkem 265 dětí, z toho 119 děvčat a 146 chlapců.

Kontakty:
Jolana Jakoubková, výkonná ředitelka, jakoubkova@firemniskolky.cz, tel.: 605 799 799
Pavlína Procházková, PR a média, p.prochazkova@amphi.cz, tel.: 777 835 100


Stáhnout tiskovou zprávu (PDF)

CMSS-spokojenost-stranka

There was an error on your page. Please correct any required fields and submit again. Go to the first error
Page One
1. Nalezli jste na této stránce informace, které jste hledali?
Slouží pouze pro připomínky k webovým stránkám. Otázky vám rádi zodpovíme na tel. 225 225 225 nebo na info@cmss.cz.
Děkujeme za vaše dotazy a připomínky.