Liška zabodovala v soutěži Web Top 100

Praha, 1. června 2012 – Českomoravská stavební spořitelna dosáhla významného úspěchu v 11. ročníku soutěže Web Top 100. Mezi bankovními institucemi získala stříbrnou příčku a pouhý jediný bod ji dělil od prvenství.

Web ČMSS získal mezi finančními institucemi stříbro

Internetové stránky ČMSS získaly 73,5 bodu ze 100 a obsadily v žebříčku bank dělené 2.-3. místo. Za sebou tak nechaly několik webů dalších renomovaných finančních institucí.

Porota složená z odborníků hodnotila celkem 179 webů rozdělených do 9 oborových kategorií z hlediska přístupnosti, grafiky, technického a marketingového řešení a přínosu pro uživatele.

Aktuální webová prezentace Českomoravské stavební spořitelny byla spuštěna 1. června 2012. Vytvořila ji agentura Mather Advertures.

Internetové stránky ČMSS, které byly spuštěny 1. června tohoto roku, jsou vzdušné a přehledné. Odpovídají na všechny otázky návštěvníků stránek a směrují je vždy tam, kam potřebují. To vše s cílem, aby se na adrese www.cmss.cz cítil každý jako doma.

Úspěch nové webová prezentace v soutěži Web Top 100 potvrzuje pozici ČMSS coby jedničky mezi stavebními spořitelnami a zároveň potenciál stát se jednou z nejlepších internetových stránek mezi všemi finančními institucemi v ČR.


Stáhnout tiskovou zprávu (PDF, 186 kB)