Milion splněných snů ČMSS

Praha, 16. července 2015 ČMSS bude na Facebooku plnit sny

Na Facebookovém profilu Českomoravské stavební spořitelny byla v rámci kampaně Milion poskytnutých úvěrů spuštěna nová soutěž. Pod speciálním příspěvkem v současné době shromažďujeme přání a sny kohokoli, kdo se o ně s námi podělí. V rámci akce bude porotou nejzajímavější přání vybráno a splněno ČMSS.

Aktivity, které stojí za to vidět!

Není to však jen soutěž, v rámci akce se rozjela i řada aktivit, které by měly komunikaci na sociálních sítích ČMSS oživit. Na novém komunikačním webu www.milionsnu.cz najde návštěvník vysvětlení, jak ČMSS dosáhla výrazného milníku v historii – milion poskytnutých úvěrů na bydlení, dále poutavá videa, která ukazují, jak si lidé díky ČMSS splnili svůj sen. V rámci stránky nechybí odkazy na Pinterest a Instagram, tedy na weby, které mimo jiné přímo vybízejí k zobrazení zajímavých fotek z oblasti bydlení všude po světě. Nechybí kvíz, kde návštěvník odpovídá na různé otázky z oblasti financí. Oblastí, kterou jistě ocení milovníci bydlení a lidé, kteří se chtějí pustit do rekonstrukce, jsou rovněž blogy, které se zaměřují na tematiku bydlení. Čtenář zde najde užitečné rady architekta.

Všechny dané aktivity jsou zdarma a není nutná registrace.

Facebookový profil Českomoravské stavební spořitelny se za poslední rok stal poměrně důležitým komunikačním kanálem. Návštěvníci na něm najdou řadu užitečných věcí – rady architekta ohledně bydlení, chytré lišácké tipy do domácnosti, fotky zdařilých rekonstrukcí či zajímavosti z oblasti stavebního spoření a úvěru ze stavebního spoření.

Facebook: Českomoravská stavební spořitelna

Microsite: www.milionsnu.cz

Tisková zpráva ke stažení (PDF)

CMSS-spokojenost-stranka

There was an error on your page. Please correct any required fields and submit again. Go to the first error
Page One
1. Nalezli jste na této stránce informace, které jste hledali?
Slouží pouze pro připomínky k webovým stránkám. Otázky vám rádi zodpovíme na tel. 225 225 225 nebo na info@cmss.cz.
Děkujeme za vaše dotazy a připomínky.