Nový věrnostní program Získejte u Lišky

Praha, 14. srpna 2014 – Českomoravská stavební spořitelna spustila novou webovou aplikaci s názvem Získejte u Lišky. Na adrese www.ziskejteulisky.cz může výhody pro svůj domov získávat každý, kdo se zaregistruje, tedy nejen klienti ČMSS. V nabídce nejsou pouze slevy, návštěvník webu si může zasoutěžit, pobavit se nebo načerpat novou inspiraci pro své plány na nové bydlení.

Aplikace ČMSS přináší novou kvalitu
Aplikace Získejte u Lišky střídá Kartu klienta, jejíž platnost končí s posledním srpnem tohoto roku. Oproti Kartě klienta, v zásadě fungující jako průkaz potvrzující nárok na avízovanou slevu, přináší nová aplikace účastníkovi širší možnosti, vyšší míru pohodlí a rozšiřuje i počet výhod, který bude do budoucna dále narůstat. Specialitou programu Získejte u Lišky je, že se se do něj může zapojit i návštěvník, který není klientem ČMSS.


Účastníci věrnostního programu můžou výhody čerpat ihned po registraci
Aplikace umožňuje čerpání výhod ihned po registraci. Jednotlivé nabídky i výši slev jsme upravili tak, aby byli pro návštěvníky stránky co nejatraktivnější. K těmto poznatkům přispěly výsledky výzkumu, který jasně definoval, o co mají dnes lidé největší zájem.


Aplikace sází na příjemný design a intuitivní ovládání
Uživatel internetu v dnešní době nemá čas se „proklikávat“ desítkami odkazů – chceme, aby každý jednoduše a rychle našel to, co potřebuje. Držíme se nejnovějších trendů a ctíme plný responsivní design, takže web je stejně dobře přístupný z mobilu, tabletu i osobního počítače.
Cílem aplikace Získejte u Lišky je udělat vše trochu jinak! Na webu Získejte u Lišky je vše přehledné a jasné. Kromě akčních slev návštěvníci na webu najdou články o trendech a novinkách v bydlení a každý měsíc přibude i nová soutěž – vše na jednom místě.


U Lišky získáte dobrou inspiraci pro svůj domov snadno a rychle! Aplikaci vyzkoušejte na stránce www.ziskejteulisky.cz.


Stáhnout tiskovou zprávu (PDF)

CMSS-spokojenost-stranka

There was an error on your page. Please correct any required fields and submit again. Go to the first error
Page One
1. Nalezli jste na této stránce informace, které jste hledali?
Slouží pouze pro připomínky k webovým stránkám. Otázky vám rádi zodpovíme na tel. 225 225 225 nebo na info@cmss.cz.
Děkujeme za vaše dotazy a připomínky.