Novým členem představenstva ČMSS se stal Jochen Maier

Praha, 2. května 2017 Novým členem představenstva Českomoravské stavební spořitelny (ČMSS) se na začátku května stal Jochen Maier (45). V představenstvu se stane nástupcem Manfreda Kollera, který koncem roku po téměř 15 letech strávených v ČMSS odejde do penze.

Jochen Maier přichází do ČMSS z německé Bausparkasse Schwäbisch Hall (BSH), akcionáře ČMSS. V BSH pracoval od roku 1996, kde působil v různých pozicích s odpovědností za marketing a odbyt. Od roku 2003 pracoval v pozici marketingového ředitele, od roku 2011 mu přibyla i odpovědnost za firemní strategii BSH a od roku 2015 za kompletní obchodní oblast stavebního financování. Působí rovněž v dozorčích radách řady společností, např. v dozorčí radě slovenské stavební spořitelny PSS.

Kromě rodné němčiny mluví Jochen Maier plynně anglicky a francouzsky. Studoval marketing a management na různých školách v Německu, Francii, USA i Švýcarsku.  Mezi jeho hlavní záliby patří vysokohorská turistika a horolezectví.

Tisková zpráva ke stažení (PDF)  

Fotografie Jochena Maiera ke stažení (JPG)

 

O ČMSS:

Českomoravská stavební spořitelna je největší českou stavební spořitelnou a největším poskytovatelem úvěrů v České republice. Vznikla v roce 1993 a od té doby uzavřela více než 5,6 milionu smluv. ČMSS v roce 2015 jako první finanční instituce v ČR překonala hranici 1 000 000 poskytnutých úvěrů, téměř každý čtvrtý dům či byt v ČR byl postaven či rekonstruován za pomoci peněz od Lišky. Aktuálně má ČMSS zhruba 1,3 milionu klientů. Akcionáři ČMSS jsou ČSOB (55 %) a Bausparkasse Schwäbisch Hall AG (45 %).

CMSS-spokojenost-stranka

There was an error on your page. Please correct any required fields and submit again. Go to the first error
Page One
1. Nalezli jste na této stránce informace, které jste hledali?
Slouží pouze pro připomínky k webovým stránkám. Otázky vám rádi zodpovíme na tel. 225 225 225 nebo na info@cmss.cz.
Děkujeme za vaše dotazy a připomínky.