Novým členem představenstva ČMSS se stal Petr Hlaváč

Praha, 1. prosince 2015 S účinností od 1. prosince je novým členem představenstva Českomoravské stavební spořitelny (ČMSS) Petr Hlaváč.

V představenstvu ČMSS bude Petr Hlaváč (50) zodpovídat za oblasti financí, řízení rizik a hospodářské správy. V této pozici vystřídal Nika Vincke, který se rozhodl dále působit v rámci skupiny KBC v Maďarsku.

Nový člen představenstva přichází do ČMSS z Hypoteční banky, kde posledních 10 let působil jako člen představenstva zodpovědný za řízení rizik a finance. S českým bankovním světem má téměř 25 let zkušeností, před nástupem do Hypoteční banky vystřídal řadu manažerských rolí spojených především s otázkou financování bydlení v České spořitelně, Bank Austria Creditanstalt či Komerční bance.

Petr Hlaváč je ženatý a má 4 děti. Nejvíce času se snaží trávit s rodinou, mezi jeho koníčky patří i hudba (hra na klavír) a sport (tenis, kolo, lyže).


TISKOVÁ ZPRÁVA KE STAŽENÍ (pdf)

PETR HLAVÁČ - foto (jpg)

O ČMSS:

Českomoravská stavební spořitelna je největší českou stavební spořitelnou a největším poskytovatelem úvěrů v České republice. Vznikla v roce 1993 a od té doby uzavřela více než 5,6 milionu smluv. ČMSS v roce 2015 jako první finanční instituce v ČR překonala hranici 1 000 000 poskytnutých úvěrů, téměř každý čtvrtý dům či byt v ČR byl postaven či rekonstruován za pomoci peněz od Lišky. Aktuálně má ČMSS více než 1,3 milionu klientů. Akcionáři ČMSS jsou ČSOB (55 %) a Bausparkasse Schwäbisch Hall AG (45 %).

CMSS-spokojenost-stranka

There was an error on your page. Please correct any required fields and submit again. Go to the first error
Page One
1. Nalezli jste na této stránce informace, které jste hledali?
Slouží pouze pro připomínky k webovým stránkám. Otázky vám rádi zodpovíme na tel. 225 225 225 nebo na info@cmss.cz.
Děkujeme za vaše dotazy a připomínky.