Redesignovaný web ČMSS

V Praze dne 2. 9. 2014: Na známé adrese www.cmss.cz spustila Českomoravská stavební spořitelna nový, redesignovaný korporátní web. Hlavní předností je jeho plná responzivita, zobrazení stránek se přizpůsobuje zařízení, s nímž na web návštěvník přistupuje. Nový web je navíc rychlejší a propracovaná navigace usnadňuje orientaci.

Hlavní pozornost je věnována návštěvníkovi stránek. Web se lépe a rychleji načítá, což znamená lepší přístupnost jak pro návštěvníky, tak pro vyhledávače.


Díky snadnější orientaci jsou v záhlaví nadále umístěny odkazy na často vyhledávané a hojně navštěvované podstránky: kalkulačky, internetové bankovnictví mojeLiška a sekce „Kde nás najdete“ s odkazy na seznam finančních poradců ČMSS a poradenských míst.


Základní produktovou nabídku nalezne návštěvník v červeném horizontálním, pevně fixovaném menu. Tím je zaručeno, že při pohybu po stránce zůstává nabídka v horní části prohlížeče, čímž je umožněno snadné přecházení do jiných menu.


Nepřehlédnutelné jsou na stránce dva boxy, které odkazují na klíčové produkty, které ČMSS nabízí. Jedná se o stavební spoření a úvěry na bydlení. Návštěvník stránek tak jednoduše najde to hlavní, kvůli čemu na stránky přišel.


Produktové texty, které se zobrazí po rozkliknutí jakékoli záložky, nabízejí návštěvníkům základní informace o daném produktu či službě. Každá ze stránek přitom umožňuje návštěvníkovi zanechat společně s kontaktními údaji i dotaz, který ho zajímá. Tlačítka v horní části stránky a formulář ve spodní části doplňuje box „ZAVOLÁME VÁM ZPĚT“, který může návštěvník kdykoli využít, pokud potřebuje detailnější informace.

Grafická úprava www.cmss.cz odráží též změny korporátní identity: to znamená nové logo, barvy, druh písma a další grafické prvky.


Stáhnout tiskovou zprávu (PDF)

CMSS-spokojenost-stranka

There was an error on your page. Please correct any required fields and submit again. Go to the first error
Page One
1. Nalezli jste na této stránce informace, které jste hledali?
Slouží pouze pro připomínky k webovým stránkám. Otázky vám rádi zodpovíme na tel. 225 225 225 nebo na info@cmss.cz.
Děkujeme za vaše dotazy a připomínky.