Redesignovaný web ČMSS

V Praze dne 2. 9. 2014: Na známé adrese www.cmss.cz spustila Českomoravská stavební spořitelna nový, redesignovaný korporátní web. Hlavní předností je jeho plná responzivita, zobrazení stránek se přizpůsobuje zařízení, s nímž na web návštěvník přistupuje. Nový web je navíc rychlejší a propracovaná navigace usnadňuje orientaci.

Hlavní pozornost je věnována návštěvníkovi stránek. Web se lépe a rychleji načítá, což znamená lepší přístupnost jak pro návštěvníky, tak pro vyhledávače.


Díky snadnější orientaci jsou v záhlaví nadále umístěny odkazy na často vyhledávané a hojně navštěvované podstránky: kalkulačky, internetové bankovnictví mojeLiška a sekce „Kde nás najdete“ s odkazy na seznam finančních poradců ČMSS a poradenských míst.


Základní produktovou nabídku nalezne návštěvník v červeném horizontálním, pevně fixovaném menu. Tím je zaručeno, že při pohybu po stránce zůstává nabídka v horní části prohlížeče, čímž je umožněno snadné přecházení do jiných menu.


Nepřehlédnutelné jsou na stránce dva boxy, které odkazují na klíčové produkty, které ČMSS nabízí. Jedná se o stavební spoření a úvěry na bydlení. Návštěvník stránek tak jednoduše najde to hlavní, kvůli čemu na stránky přišel.


Produktové texty, které se zobrazí po rozkliknutí jakékoli záložky, nabízejí návštěvníkům základní informace o daném produktu či službě. Každá ze stránek přitom umožňuje návštěvníkovi zanechat společně s kontaktními údaji i dotaz, který ho zajímá. Tlačítka v horní části stránky a formulář ve spodní části doplňuje box „ZAVOLÁME VÁM ZPĚT“, který může návštěvník kdykoli využít, pokud potřebuje detailnější informace.

Grafická úprava www.cmss.cz odráží též změny korporátní identity: to znamená nové logo, barvy, druh písma a další grafické prvky.


Stáhnout tiskovou zprávu (PDF)