Za uzavření smlouvy u ČMSS získají klienti odměnu 1000 Kč

Praha, 15. května 2017 Českomoravská stavební spořitelna (ČMSS) nově pro klienty připravila prémii 1000 Kč za uzavření smlouvy o stavebním spoření. ČMSS také prodlužuje zvýhodnění tzv. rodinných smluv, ke každé uzavřené smlouvě v rámci rodiny získají klienti odměnu v podobě houpací sítě.

S účinností od 15. května bude ČMSS odměňovat nové klienty prémií až 1000 Kč za uzavření smlouvy o stavebním spoření. Odměna představuje slevu 50 % z poplatku za uzavření smlouvy, max. do výše 1000 Kč.

ČMSS zároveň prodlužuje odměny za uzavření tzv. rodinné smlouvy. Pokud si rodič na pobočce uzavře smlouvu o stavebním spoření a zároveň založí stavební spoření i svému nezletilému dítěti, získá rodič dárek v podobě houpací sítě a dítě prémii až 1000 Kč. ČMSS prodlužuje platnost této akce až do konce června.

V platnosti zůstávají i finanční prémie za úvěrové obchody. K novým smlouvám a souběžně uzavřenému nezajištěnému meziúvěru Kredit Refin tak bude ČMSS až do konce června poskytovat prémii ve výši 0,5 % z výše úvěru, max. 2000 Kč.

Českomoravská stavební spořitelna v 1. čtvrtletí poskytla úvěry v celkovém objemu 6,4 miliardy korun. Oproti stejnému období roku 2016 to představuje nárůst o 52 procent. Výrazně posílila pozici především mezi malými úvěry do 1 milionu korun na rekonstrukce a modernizace. Do března tak ČMSS poskytla 7854 úvěrů a průměrná výše úvěru přesahuje 800 tisíc korun.

  

 Tisková zpráva ke stažení (PDF)

 

O ČMSS:

Českomoravská stavební spořitelna je největší českou stavební spořitelnou a největším poskytovatelem úvěrů v České republice. Vznikla v roce 1993 a od té doby uzavřela více než 5,6 milionu smluv. ČMSS v roce 2015 jako první finanční instituce v ČR překonala hranici 1 000 000 poskytnutých úvěrů, téměř každý čtvrtý dům či byt v ČR byl postaven či rekonstruován za pomoci peněz od Lišky. Aktuálně má ČMSS zhruba 1,3 milionu klientů. Akcionáři ČMSS jsou ČSOB (55 %) a Bausparkasse Schwäbisch Hall AG (45 %).

CMSS-spokojenost-stranka

There was an error on your page. Please correct any required fields and submit again. Go to the first error
Page One
1. Nalezli jste na této stránce informace, které jste hledali?
Slouží pouze pro připomínky k webovým stránkám. Otázky vám rádi zodpovíme na tel. 225 225 225 nebo na info@cmss.cz.
Děkujeme za vaše dotazy a připomínky.