Zájem o dětské stavebko roste, ČMSS nabízí prémii 2000 Kč

Praha, 30. října 2017 Zájem o stavební spoření pro děti roste a v poslední době tvoří téměř polovinu všech nových smluv o stavebním spoření. Českomoravská stavební spořitelna (ČMSS) zájem o dětské smlouvy bude i nadále podporovat prémií 2000 Kč za uzavření smlouvy o stavebním spoření.

Českomoravská stavební spořitelna v poslední době zaznamenala nárůst zájmu o nové smlouvy o stavebním spoření uzavřené na jméno dítěte. „V září jsme uzavřeli více než 14,5 tisíce smluv, což byl nejlepší výsledek za poslední rok a půl. Výrazně přitom vzrostl podíl dětských smluv, které tvořily polovinu ze všech nově uzavřených kontraktů,“ uvedl místopředseda představenstva ČMSS Jochen Maier.

Rodiče i prarodiče zakládají dětem stavební spoření především kvůli jeho stabilitě, jistotě a nadstadnardním zabezpečeným výnosům. Celkem jsme letos uzavřeli už více než 20 tisíc dětských smluv. K nárůstu zájmu určitě přispěla i prémie 2000 Kč, kterou jsme poskytovali od počátku září. Vzhledem k úspěchu akce v ní budeme pokračovat, prémii 2000 Kč bude nově možné získat až do konce roku,“ dodal.

ČMSS tak bude i nadále odměňovat děti a mladé klienty do 26 let prémií až 2000 Kč za uzavření smlouvy o stavebním spoření. Odměna představuje stoprocentní slevu z poplatku za uzavření smlouvy. „Chceme na vhodnost spoření do budoucna upozornit především mladou generaci, která se teprve chystá na své první bydlení. Díky stavebnímu spoření navíc získají mladí lidé přístup k budoucím výhodným úvěrům,“ dodal Jochen Maier.

 V platnosti zároveň zůstávají i letní akce ČMSS. Klienti nad 26 let tak mohou získat odměnu 1000 Kč za uzavření smlouvy. Zároveň ČMSS umožňuje větší flexibilitu a likviditu stavebního spoření, proto neúčtuje poplatek za předčasné ukončení smlouvy při době spoření alespoň tři roky. Tento poplatek doposud činil 0,5 % z cílové částky, klienti tak ušetří až několik tisíc korun.

 Stavební spoření patří mezi produkty s nejvyšším bezpečným a zajištěným výnosem. Klienti ČMSS mají možnost získat po započtení státní podpory i všech poplatků roční výnos 3,4 %. Mezi zajištěnými produkty je stavební spoření jediným, který přináší výnos nad inflaci. Ostatní spořicí produkty (spořicí účty, termínované vklady, státní dluhopisy) inflaci neporážejí, stejně jako velká část fondů v doplňkovém penzijním spoření.

Tisková zpráva ke stažení (PDF)


O ČMSS:

Českomoravská stavební spořitelna je největší českou stavební spořitelnou a největším poskytovatelem úvěrů v České republice. Vznikla v roce 1993 a od té doby uzavřela více než 5,6 milionu smluv. ČMSS v roce 2015 jako první finanční instituce v ČR překonala hranici 1 000 000 poskytnutých úvěrů, téměř každý čtvrtý dům či byt v ČR byl postaven či rekonstruován za pomoci peněz od Lišky. Aktuálně má ČMSS zhruba 1,3 milionu klientů. Akcionáři ČMSS jsou ČSOB (55 %) a Bausparkasse Schwäbisch Hall AG (45 %).

CMSS-spokojenost-stranka

There was an error on your page. Please correct any required fields and submit again. Go to the first error
Page One
1. Nalezli jste na této stránce informace, které jste hledali?
Slouží pouze pro připomínky k webovým stránkám. Otázky vám rádi zodpovíme na tel. 225 225 225 nebo na info@cmss.cz.
Děkujeme za vaše dotazy a připomínky.