Refinancujte
s výhodnou sazbou 2,49 % ročně

Zastavte se u finančních poradců ČMSS ještě dnes.

Pro ty, kdo
splácející
zajištěný úvěr
na bydlení
jiným finančním
institucím
Pro lékaře,
zdravotní sestry,
zdravotní bratry
a sanitáře

Pro lékárníky

a veterináře

Pro učitele

od mateřinky

až po vysoké školy

Ověřte si u našich obchodních zástupců, že mimořádně zvýhodněnou nabídku
můžete využít právě vy.

  • Roční úroková sazba úvěru se zajištěním nemovitostí pouze 2,49 %.*
  • Možnost refinancování zajištěného úvěru od jiné finanční instituce.
  • Celková doba splatnosti až 30 let.
  • Doba splácení a tím i výše měsíčních splátek dle vašich možností.

Nabídka platí od 1. 2. 2019

Informace pro učitele, lékaře, zdravotní sestry a bratry, sanitáře, lékárníky, veterináře a další odborné pracovníky z těchto oborových segmentů: Žadatel výše popsané profese bude v roli dlužníka nebo spoludlužníka. Unikátní nabídka roční úrokové sazby se týká osob, které ve výše uvedené profesní oblasti aktuálně pracují.

Informace pro zájemce o refinancování úvěru na bydlení od jiné banky či spořitelny: Historie předchozího úvěru na bydlení zajištěného nemovitostí trvá minimálně 2 roky.

* Reprezentativní příklad meziúvěru se zajištěním nemovitostí pro účely refinancování

Při výši průměrného meziúvěru 2 000 000 Kč a roční úrokové sazbě 2,49 % při refinancování (pevná úroková sazba sjednaná na dílčí období 3 let, pro účely výpočtu je sazba použita až do přidělení cílové částky), budete splácet měsíční splátku úroků 4150 Kč a zároveň dospořovat 5530 Kč po dobu do přidělení cílové částky. Průměrná doba trvání meziúvěru bude činit 147 měsíců a stejný bude i počet splátek. Po přidělení cílové částky bude meziúvěr splacen uspořenou částkou, státní podporou a úvěrem, který bude poskytnut v průměrné výši 1 149 748 Kč. Tento úvěr bude úročen roční pevnou úrokovou sazbou 3,5 % a budete jej splácet 148 měsíčními splátkami ve výši 9 680 Kč, stejná bude i doba splácení. Celkem zaplatíte za takový průměrný meziúvěr a úvěr 2 898 948 Kč a jeho celková RPSN bude činit 3,31 % a zohledňuje: poplatek za vedení účtu spotřebitelského úvěru a účtu stavebního spoření à 360 Kč ročně, úhradu za uzavření smlouvy o stavebním spoření a poskytnutí meziúvěru ve výši 16 000 Kč, náklad na pojištění zastavované nemovitosti v průměrné výši 1602 Kč, náklad na ocenění věci v průměrné výši 3500 Kč a úhrady za vklad a výmaz zástavního práva à 1000 Kč.


Poskytovatelem meziúvěru je ČMSS.

Upozornění: reprezentativní příklad je kalkulován na průměrných hodnotách, které jsou pouze orientační. Konkrétní parametry úvěru jsou závislé mimo jiné na zvoleném meziúvěru/úvěru, jeho výši, případné délce fixace, schopnosti klienta úvěr splácet atd. Konkrétní parametry úvěru budou uvedeny v předsmluvní informaci (ESIP) a úvěrové smlouvě.

Zavoláme vám zpět
Mám zájem

Vyplňte nezávazně své kontaktní údaje a my se vám ozveme.

údajů pro marketing
* povinná pole

Zastavte se u finančních poradců ČMSS ještě dnes.