Refinancujte
s výhodnou sazbou 1,99 % ročně

Zastavte se u finančních poradců ČMSS ještě dnes.

Pro ty, kdo
splácející
zajištěný úvěr
na bydlení
jiným finančním
institucím
Pro lékaře,
zdravotní sestry,
zdravotní bratry
a sanitáře

Pro lékárníky

a veterináře

Pro učitele

od mateřinky

až po vysoké školy

Ověřte si u našich obchodních zástupců, že mimořádně zvýhodněnou nabídku
můžete využít právě vy.

  • Refinancovat nebo pořídit nové bydlení můžete využít tyto meziúvěry:
    - s roční úrokovou sazbou 1,99 % fixovanou na 3 roky
    - s roční úrokovou sazbou 2,49 % buď s pevnou, nebo fixovanou na 6 let
  • Možnost refinancování zajištěného úvěru od jiné finanční instituce.
  • Celková doba splatnosti až 30 let.
  • Doba splácení a tím i výše měsíčních splátek dle vašich možností.

Nabídka platí od 1. 12. 2018

Informace pro učitele, lékaře, zdravotní sestry a bratry, sanitáře, lékárníky, veterináře a další odborné pracovníky z těchto oborových segmentů: Žadatel výše popsané profese bude v roli dlužníka nebo spoludlužníka. Unikátní nabídka roční úrokové sazby se týká osob, které ve výše uvedené profesní oblasti aktuálně pracují.

Informace pro zájemce o refinancování úvěru na bydlení od jiné banky či spořitelny: Historie předchozího úvěru na bydlení zajištěného nemovitostí trvá minimálně 2 roky.

*Reprezentativní příklad meziúvěru se zajištěním nemovitostí:

Při výši průměrného meziúvěru 1 000 000 Kč a roční pevné úrokové sazbě 1,99 % budete splácet měsíční splátku úroků 1658 Kč a zároveň dospořovat 2600 Kč po dobu do přidělení cílové částky, která průměrně trvá 133 měsíců. Průměrná doba trvání meziúvěru v měsících tak bude činit 133 a stejný bude i počet jeho splátek. Za zpracování meziúvěru zaplatíte 1000 Kč. Přidělení cílové částky je možné už po dvou letech od uzavření smlouvy o stavebním spoření, pokud uspoříte alespoň 35 % z cílové částky a dosáhnete hodnotícího čísla 64. Po tomto přidělení bude meziúvěr splacen uspořenou částkou, státní podporou a úvěrem, který bude poskytnut v průměrné výši 631 669 Kč. Tento úvěr bude úročen roční pevnou úrokovou sazbou 3,5 % a budete jej splácet 102 měsíčními splátkami ve výši 7200 Kč po dobu 8 let a 7 měsíců. Celkem zaplatíte za takový průměrný meziúvěr a úvěr částku 1 345 699,97 Kč a jeho celková RPSN bude činit 3,01 %. Za vedení meziúvěrového účtu a následně úvěrového účtu budete platit 330 Kč ročně. Za vklad zástavního práva k nemovitosti do katastru nemovitostí zaplatíte poplatek ve výši á 1000 Kč. . Náklady na ocenění zastavované nemovitosti jsou kalkulovány v průměrné výši 3500 Kč a náklady na sjednání pojištění zastavované nemovitosti v průměrné výši 1602 Kč. Poskytovatelem meziúvěru je ČMSS.

Poskytovatelem meziúvěru je ČMSS.

Zavoláme vám zpět
Mám zájem

Vyplňte nezávazně své kontaktní údaje a my se vám ozveme.

údajů pro marketing
* povinná pole

Zastavte se u finančních poradců ČMSS ještě dnes.